Son dakika... Kenan Işık'ın sağlık durumunda bir gelişme var mı? Kenan Işık iyileşti mi?

Son dakika... Kenan Işık'ın sağlık durumunda bir gelişme var mı? Kenan Işık iyileşti mi?
04.09.2018 18:35 Güncelleme: 05.09.2018 01:49

Son dakika... 2014 yılında sauna çıkışında geçirdiği kaza sonrası komaya giren Kenan Işık'ın, komadan çıktığı ve Bodrum'a tatile gittiği iddia edildi. İddiaların sahibi ise Kenan Işık'ın komşuları. Kenan Işık'ın son durumu ne iyileşti mi? İşte detaylar...

Tiyatrocu-sunucu Kenan Işık, 2014 yılında spor salonunda sauna çıkışında talihsiz bir kaza geçirmiş, ayağı kayarak kafasını vurmuştu. Ardından komaya giren Kenan Işık, 3,5 saatlik operasyonun ardından yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı.Daha sonra Almanya'da tedavisine devam edilmiş ve son olarak İstanbul'a getirilmişti.

BODRUM'DA TATİLDE

Yürüme ve konuşma fonksiyonlarını yitiren ve tedavisine devam edilen Kenan Işık hakkında herkesi şaşırtan bir iddia geldi. Kenan Işık'ı Bodrum'da bulunan yazlığının balkonunda fotoğraf ve videolarla görüntüleyen, ancak videoları basınla paylaşmak istemeyen komşuları, sunucu hakkında sevindirici açıklamalar yaptı.

GÜLEREK KARŞILIK VERİYOR

Sözcü'de yer alan habere göre, sadece bir kişinin yardımı ile hareket edebildiğini söyleyen komşuları, Kenan Işık'ın sağlığının iyi olduğunu, ailesi ve akrabaları ile balkonda oturduğunu ve zaman zaman konuşmalara gülerek karşılık verdiğini gözlemlediklerini belirttiler.

Kenan Işık'ın yazlıktan komşuları ''Kenan Bey, bitkisel hayattan çıktı, ailesiyle beraber yaz ayını Bodrum'da geçirdi ve 29 Ağustos'ta Bodrum'da bulunan evinden ayrılarak İstanbul'a döndü'' ifadelerini kullandı.

KENAN IŞIK KİMDİR NE OLDU?

Kenan Işık, 1 Ekim 1947'de Malatya'da dünyaya geldi. Devlet Demiryolları'ndan emekli bir memur çocuğuydu. İlkokulda müsamerelerden başlayarak tiyatroya yöneldi ve piyeslerde başrol aldı. Ortaokuldayken Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başladı. Ankara'da liseyi okurken Meydan Sahnesi'ne girdi. 17 yaşında profesyonel tiyatrocu olan Kenan Işık, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu.

Kenan Işık 1972'de Devlet Tiyatrosu sanatçısı oldu. Onlarca oyun yazdı, sahneye koydu. Oyuncu, yazar, yönetmen ve seslendirme sanatçısı olarak 30'un üzerinde ödül aldı. Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yaptı.

Dadı dizisi, Hanımın Çiftliği, Sızı, Süper Baba, Sıcak Saatler, Yeşil Işık gibi filmlerde rol alan Kenan Işık, 'Kim Beş Yüz Bin İster?' yarışma programıyla daha da tanınan bir isim oldu. Evli olan Kenan Işık, 2 çocuk babası.

Kenan Işık, 2014 yılında saunadan çıkarken ayağı kaymış ve kafasını taşa vurmuştu. Ardından komaya alınan Kenan Işık'ın iyileştiği iddia ediliyor.

BİZE ULAŞIN ; ;