İbrahim Kutluay Demet Akalın'ın boşanmasına neden sevindi? İbrahim Kutluay Demet Akalın'ın boşanması hakkında ne söyledi?

11.09.2018 13:21 Güncelleme: 11.09.2018 15:42

Yıllar önce yaşadıkları aşkla kendilerinden söz ettiren İbrahim Kutluay ve Demet Akalın, ayrılmalarından bu güne kadar ki süreçte magazin yoluyla atışmadan hiç durmadılar. İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in evliliklerinin biteceği konusunda ''Demet Şener hakkında konuşamam, ona sadece teşekkür edebilirim. Sonuçta iki çocukla ben dul kalabilirdim'' sözlerini kullanan Demet Akalın söylediği sözü yaşar oldu. Nişantaşı'nda görüntülenen İbrahim Kutluay'ın keyfi oldukça yerindeydi. Bunun nedenini sorduklarında İbrahim Kutluay'ın verdiği cevap ise oldukça manidardı. İşte İbrahim Kutluay'ın Demet Akalın'ın boşanması hakkındaki yorumu...

2005 yılında evlenen Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın çekişmeli boşanma davası ocak ayında sonuçlanmış ve beklenen karar çıkmıştı. Ancak Şener'in kesinleşmemiş karara itiraz etmiş ve bu nedenle boşanma gerçekleşmemişti... Çiftin boşanma süreçleri ve davalar hâlâ devam ederken bir boşanma haberi de Demet Akalın cephesinden geldi.

Uzun yıllar önce İbrahim Kutluay'la fırtınalı bir aşk yaşayan Demet Akalın, Kutlay'ın Demet Şener'le evlenmesinden yedi yıl sonra 2012 yılında Okan Kurt'la dünyaevine girmişti.

BİZE ULAŞIN ; ;