İbrahim Kutluay Demet Akalın'ın boşanmasına neden sevindi? İbrahim Kutluay Demet Akalın'ın boşanması hakkında ne söyledi?

11.09.2018 13:21 Güncelleme: 11.09.2018 15:42

Yıllar önce yaşadıkları aşkla kendilerinden söz ettiren İbrahim Kutluay ve Demet Akalın, ayrılmalarından bu güne kadar ki süreçte magazin yoluyla atışmadan hiç durmadılar. İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in evliliklerinin biteceği konusunda ''Demet Şener hakkında konuşamam, ona sadece teşekkür edebilirim. Sonuçta iki çocukla ben dul kalabilirdim'' sözlerini kullanan Demet Akalın söylediği sözü yaşar oldu. Nişantaşı'nda görüntülenen İbrahim Kutluay'ın keyfi oldukça yerindeydi. Bunun nedenini sorduklarında İbrahim Kutluay'ın verdiği cevap ise oldukça manidardı. İşte İbrahim Kutluay'ın Demet Akalın'ın boşanması hakkındaki yorumu...

DEMET AKALIN: ''BEN DE DUL KALABİLİRDİM'' DEMİŞTİ!

Akalın, Şener-Kutluay boşanma haberlerinin çıkmasının ardından kendine yorumu sorulduğunda Demet Şener'e manidar bir selam yollamış ve: " Demet Şener hakkında konuşamam. Sadece ona teşekkür edebilirim. Düşünsenize ben de şu an 2 çocukla dul kalabilirdim" demişti.

Akalın ve Kurt'un bugün Beykoz Adliyesi'nde görülecek davasından boşanma kararı çıkarsa Demet Akalın, şubat ayındaki açıklamasından sadece 6 ay sonra ve Demet Şener'den önce 'dul' kalmış olacak.

BİZE ULAŞIN