Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman? OGM başvuru şartları nelerdir?

11.09.2019 01:57 Güncelleme: 11.09.2019 02:19

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 bin personel alımı yapılacağının duyurulmasıyla birlikte gözler alım sürecine çevrildi. Başvuruda bulunmak isteyen on binlerce aday başvuru hakkında bilgi edinmek istiyor. Bu kapsamda arama motorlarında Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak sorusu çok araştırılıyor. Peki, OGM başvuru şartları nelerdir?

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'na yapılacak olan personel alımına dair detaylar merakla sorgulatılıyor. Duyurunun ardından ilana başvuru yapmak isteyen pek çok kişi süreç hakkında detayları araştırıyor. Peki, OGM başvuru şartları nelerdir? İşte alıma dair detaylar ve başvuru sürecine ilişkin bilgiler...

BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Adaylar 12 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Başvuru işlemleri 23 Eylül gecesi saat 23:59'da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranan başvuru şartlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

DİĞER
BİZE ULAŞIN