Bekçilik sözlü mülakat ne zaman? 2019 Polis Akademisi'nden sözlü mülakat duyurusu yapıldı mı?

14.09.2019 10:53

Bekçilik sözlü mülakat için adayların bekleyişi devam ediyor. 2019 yılı bekçi alımlarında süreç sona yaklaştı. 1'inci dönem bekçilik sınavlarına katılan adaylar sözlü mülakatlar için hazırlıklarını sürdürüyor. Peki, bekçilik sözlü mülakat ne zaman yapılacak? 2019 bekçilik sözlü mülakat tarihi belli oldu mu? Polis Akademisi'nden sözlü mülakat duyurusu yapıldı mı?

Bekçilik sözlü mülakat ne zaman? Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçi alımlarında heyecan hız kesmeden devam ediyor. 2019 1. dönem yazılı sınavın ardından başarılı olanlar spor mülakatlarını da başarıyla tamamlayarak sözlü mülakatı beklemeye başlamıştı. Heyecan içinde hazırlıklarına devam eden bekçi adayları, sözlü mülakat tarihini araştırıyor. Peki, Bekçilik sözlü mülakat ne zaman? 2019 Polis Akademisi'nden sözlü mülakat duyurusu yapıldı mı? İşte konu ile ilgili detaylar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT NE ZAMAN?

Bekçilik alımında son aşamaya gelindi. Yazılı sınavın ardından ikinci aşama olan spor mülakatları tamamlandı ve son aşama olan sözlü mülakatların tarihi beklenmeye başlandı. Ancak sözlü mülakatların hangi tarihte yapılacağı bildirilmedi. Sözlü mülakatların eylül ya da ekim ayı içerisinde gerçekleştirileceği konuşuluyor. Resmi tarih açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

DİĞER
BİZE ULAŞIN