ABONE OL

Orman Genel Müdürlüğü personel alımı yapıyor! OGM başvuruları ne zaman, şartları nelerdir?

16.09.2019 00:26

Orman Genel Müdürlüğü tarafından istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak. Söz konusu ilana başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar Orman Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, OGM başvuruları ne zaman yapılacak? OGM personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte OGM başvuruları hakkında bilgiler...

12 Eylül tarihinden itibaren OGM personel alımı başvuruları başladı. Başvuruların başlamasıyla birlikte ilana başvuruda bulunacak olanlar büyük bir heyecanla Orman Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Bin 150 orman mühendisi, 2 bin 700 orman muhafaza memuru, şoför gibi pozisyonlarda görev yapmak üzere bin 146 sözleşmeli personel ile toplam 4 bin 996 personel alımı için heyecan sürüyor. Peki, OGM personel alımı başvuruları ne zaman, başvuru şartları nelerdir?

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Adaylar 12 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri 23 Eylül gecesi saat 23:59'da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru şartlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

DİĞER
BİZE ULAŞIN