Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı 2019 başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Alımlar hangi kadrolara?

10.10.2019 14:47

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde 785 personel alımı yapılacağı duyurulmuş, 25 Eylül'da başvuru süreci başlamıştı. 9 Ekim'de sonra eren başvuruların ardından adaylar sonuçları beklemeye başladı. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı 2019 başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın taşra teşkilatında görevlendirilmek üzre toplam 785 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular 25 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. Şimdi ise sıra sonuçlarda. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı 2019 başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Kültür ve Turizm Bakanlığı hangi kadrolara alım yapacak? İşte o konu hakkında detaylar...

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Başvurular 25 Eylül 2019 - 09 Ekim 2019 tarihleri arasında alındı. Sınava katılmak isteyen adaylar, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın www.kulturturizm.gov.tr internet adresi üzerinden başvurularını tamamladı. Ancak başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil.

Hangi kadrolara alım yapılacak? Detaylar için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

BİZE ULAŞIN