Kadınların asla söylemedikleri

Kadınların asla söylemedikleri
17.04.2012 Salı
1. Peki aşkım, öyle olsun. 2. Bugün Anneler Günü, annene gidelim. 3. Kaç çocuğumuz olsun hayatım? 4. Sen maç izlerken ben ütü yaparım. 5. Bugün pazar, istediğin kadar çarşıda kalabilirsin. 6. Yok hayatım istemem, herşeyim var çok şükür… 8. Seni seviyorum aşkım. 9. Annem seninle mutlaka evlenmem gerektiğini söylüyor. 10. Babam mesleğinin gelecek vaad ettiğini söylüyor. 11. Spor giyinmene bayılıyorum. 13. Ben ek kart istemiyorum.
Bir kart ikimize yeter. 14. Çok eğlendiniz mi? 15. Bebeğimiz olursa adını sen koy aşkım. 16. Baaaak, bu eşyaları mutfak parasından arta kalanları biriktirerek aldım 17. Daha büyük ekranlı bir televizyon almak istersen alabilirsin. 18. Sana bir bira açmamı ister misin? 19. Bu sene tatile gitmesek de olur. 20. Bana bu kadar fazla vakit ayırma arkadaşlarını çok ihmal ediyorsun. 21. Evin küçüğü büyüğü olmaz şekerim. Ev evdir. 22. Arabayı birkaç yıl daha kullanalım, olmaz mı? 23. Bu akşam mantı mı yapayım, içli köfte mi, hünkar beğendi mi? 24. Sucuklu yumurta yapmana bayılıyorum. 25. Bebeğin mamasını ben yaparım, sen git uyu. 26. Annem ve babam bize geleceklermiş, haydi kaçalım. 27. Abime söyleyeyim, seni şirketine finansman müdürü yapsın. 28. 10 Milyon fazla bana, 5
ver sen.


* * *
BİR İNTİHAR HİKAYESİ
Fransız vatandaşı JAGUES LEFEVRE ölümü kafasına koymuştu. Denize bakan bir uçurumun kenarına gitti.
Elindeki ipin bir ucunu ağacın dalına bağladı. İlmeği boynuna geçirdi. Üzerine bir teneke gazyağı döktü. Bir bardak zehiri kafasına dikti. Cebinden kibritini çıkarıp elbiselerini ateşledi.Sonra kendini boşluğa fırlatırken, şakağına dayadığı tabancanın tetiğini de çekti… Sonra bakın ne oldu… Boşluğa uçuş sırasında eli titrediği için kurşun şakağına değilde, biraz daha yukarıya gitti kendisini ağaca bağlayan ipi kopardı. LEFEVRE denize düştü tuzlu su tutuşan elbiselerini söndürmekle kalmadı adamcağızın kusmasına ve midesinin bir bakıma yıkanmasına yol açtı. Bir ara bayılan ve uzun süre denizde kalan LEFEVRE'yi civardan geçen balıkçılar kurtardılar .. Doğru en yakın hastaneye götürdüler. JAGUES LEFEVRE hastanede öldü. Ölüm rapaoru hastane kayıtlarına göre şuydu… "GÜNEŞ ÇARPMASI"

* * *
MİNİ FIKRA
Üç rahibe bir araya gelmiş pederi çekiştiriyorlarmış.
Birinci rahibe: - Geçen gün pederin odasına temizlik için girdim, dolabını temizlerken bir de ne göreyim, bir sürü porno dergi. Hepsini sobaya atıp yaktım, demiş. İkinci rahibe : - Ben de geçen gün girdiğimde çekmecesinde çok sayıda prezervatif vardı, hepsinin ucunu iğneyle deldim! demiş.
Üçüncü rahibe bayılmış..

LÜTFİ ALBAYRAK
BİZE ULAŞIN