Fan fini fin fon kazaları

Fan fini fin fon kazaları
21.04.2012 Cumartesi
OMURU KİLİTLENDİ
İngiltere'de, ikisi de evli olan bir çift, yersizlikten mi, densizlikten mi, kesin bilinmiyor, kaçamak yapmak için en uygun mekan olarak otomobili seçti. Ancak araba hayli küçük ve dardı. Mekandaki bu sorunlar, beklenmedik bir kazaya neden oldu. Adamın omurunda birdenbire bir kilitlenme meydana geldi. Hiç hareket edemeyen adam, koltukta kaskatı kaldı. Hareket ettiğinde çok büyük acı çekiyordu. Böylesine ''uygunsuz'' durumdaki çifti, olay yerine gelen itfaiye ekipleri, aracın kaportasını keserek kurtarabildi. Adam hastaneye kaldırılırken eşini aldatan kadın, olaydan sonra ''Arabasının başına gelenleri kocama nasıl açıklayacağım'' diye dövündü.

BATMAN ZOR DURUMDA
50 yaşındaki bir İtalyan, 26'lık sevgilisini ''Batman'' kılığına girerek etkilemek istedi. Kart çapkın, genç sevgilisini ellerinden karyolanın parmaklıklarına kelepçeledi ve gözlerini bağladı. Batman kılığında gardırobun üstüne çıkıp, oradan sevgilisinin üzerine atlamayı tasarlıyordu. Hayali hayli geniş aşığın planları tutmadı. Dolabın üzerinden yere çakıldı ve bayıldı. El ve gözleri bağlı genç sevgili, saatlerce ''imdat'' diye bağırdı. Sonunda eve gelen polis ve itfaiye ekipleri, ''ne olduğunu anlamak'' için çok çaba sarfetti.

ARABADA AŞK ÇOK ZOR
Genç bir çift, otomobil içinde aşk yapmak için Roma'nın karanlık parklarından birini seçti. Sevişmenin en ateşli anında adamın bacağı, vitese çarptı. Çift, kendinden geçmişçesine sevişirken araç yavaş yavaş hareket etmeye başladı ve gitgide hızını artırarak yokuşun aşağısında tıkabasa dolu bir fast food dükkanından içeri girdi.

KEMİK KIRAN AŞIKLAR
Birlikte olmak için artık sabrı kalmayan bir İngiliz çift, düğün gecesini beklemek istemedi. Bekarlığa veda gecesinin hemen bitiminde ihtirasla birbirlerine saldıran çift, işi öylesine ileri götürdüler ki, 29 yaşındaki kadının sevişme sırasında kasık bölgesindeki kemikleri kırıldı. Genç kadın, ertesi günkü nikah törenine ancak tekerlekli sandalye ile katılabildi.

* * *
YEŞİLÇAM FUTBOLA UYARLANIRSA
Yeşilçam'ın unutulmaz repliklerini futbola uyarlanmış. Bakalım, beğenecek misiniz?
Başarılı olduğunuz kadar küstahsınız da kuzum! (Mourinho için)
Amca, size Bobo diyebilir miyim? (Beşiktaşlı küçük bir taraftar)
Kendimi intihar ederim! (Küme düşmek üzere olan bir takımın teknik direktörü)
Hayır, durun! Serkan Balcı suçsuzdur, aradığınız suçlu benim. (Tüneldeki faili meçhul!)
Nalçak! Beni paranla satın alabileceğini mi sandın? (Messi'den Real Madrid'e)
Aman Allah'ım… Görüyorum! (Bazı hakemler)
Aman Allah'ım… Göremiyorum! (Diğer bazı hakemler)
Nayır! Nolamaz! (Kendi kalesine gol atan futbolcu)
Nayır! Siz kovmuyorsunuz, ben istifa ediyorum. (Görevine son verilen teknik direktör)

LÜTFİ ALBAYRAK
BİZE ULAŞIN