Mankenlerin sırrı!

03.08.2009 Pazartesi

Siz de imrenerek baktığınız güzeller gibi olabilir misiniz? İşte ışık saçan güzelliğe sahip olmanın 6 yolu... Saçlarınızı, cildinizi ve makyaj bilginizi gözden geçirin...

1 - Kısa etkileyici saçlar sizi çok havalı gösterebilir. Kısa kestirdiğiniz saçlarınızı doğru şekillendirdiğinizde baş döndürücü görüne sahip olabilirsiniz.
2 - Işıltılı görünümü makyaj sağlamaz, uyuyun. Geç saatte bir partiye mi katılacaksınız? Gözlerinizi kısa süre için dinlendirin. Eğer iyi dinlemediyseniz bu cildinizden belli olur. Kapatıcılar uykusuzluğunuzu kapatamaz. Her gün 8 saat uyuyun.
3 - Her kadın gülümsediğinde çok daha güzeldir. Dişlerinizin ışıltı saçmasına özen gösterin. Atıştırırken bol miktarda salatalık, havuç gibi kıtır sebzeler tüketin.
4 - Kişisel özelliğinizi göz ardı etmeyin. Kendinizi sevin. Makyaj yaparken en beğendiğiniz özelliğinizi ortaya çıkarın.
5 - Doğal da seksi olunabilir. Tekrar tekrar dumanlı göz makyajı yaptığınızda ilk etkiyi vermeyebilir. Fırça maskara, hafif bir ruj sizin için yeterli olabilir.
6- Kaşlarınızı aldırmaya karar verdiyseniz doğduğunuzdan beri size en yakışan kaş modelini tercih edin.

BİZE ULAŞIN