Süreyya'nın tahtına oturdu

06.08.2009 Perşembe

Süreyya Yalçın'la ünlenen Türkbükü'ndeki olaylı locanın son misafiri sürpriz bir isim oldu. 'Titrek türkücü' lakaplı Azer Bülbül, herkesi şaşırtarak arkadaşlarıyla birlikte bu özel locaya kuruldu!

2009 yazının en ilginç olayı!
Tatil denince ilk akla gelen yerlerden biri olan Bodrum, her sene olduğu gibi bu yıl da ilginç olaylara evsahipliği yaptı. Bu ilginçliklerin son örneği ise önceki gün yaşandı. Birçok ünlü isim gibi tatil için Bodrum'u tercih eden Azer Bülbül, arkadaşlarıyla birlikte çok merak ettiği Türkbükü'ne gitti. Bir süre sahilde yürüyüş yapan "titrek türkücü", ardından Türkbükü'nün ünlü mekanlarından Lola Beach'e yöneldi.

Yaklaşık 2 bin TL ödedi
Azer Bülbül, görevlilere "Süreyya Yalçın'ın locasını istiyorum" deyince herkes şaşırdı. Sosyetik güzelle ünlü olan locayı 1 günlüğüne kapatan türkücü, yaklaşık 2 bin TL ödedi. Gün boyu arkadaşlarıyla locada oturan Azer Bülbül, fotoğrafları çekilirken de bir hayli keyifliydi. Azer Bülbül'ün "Türkbükü'ndeki özel locada yaptığı keyif" de kuşkusuz 2009 yazının en "ilginç" olaylarından biri olarak şimdiden hafızalara kazındı.
BİZE ULAŞIN