Özgürlük ruhu geri döndü

08.08.2009 Cumartesi

Dünya moda başkentlerinde giderek etkinliğini arttıran Tween, Ajia Hotel'de gerçekleştirdiği muhteşem defile ile 60'lı yılların rüzgarını estirdi… Kadın ve erkek kreasyonu, herkesten tam not aldı

Tween İlkbahar Yaz 2010 Erkek ve Kadın koleksiyonlarının sergilendiği defile; iş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getirdi. Tween'in birbirinden çarpıcı ve özgün koleksiyonlarının yer aldığı etkinliğe yurtdışından pek çok önemli moda profesyoneli de katıldı.

EŞZAMANLI DEFİLE

ORKA Group'un yurt içi müşterisinin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden gelen 100'e yakın yurt dışı müşterisinin de özel olarak yer aldığı defile, 1 hafta süre ile devam edecek bayii toplantısı ile de eşzamanlı olarak gerçekleştirildi. Defilenin ardından müşteriler, 2010 İlkbahar Yaz koleksiyonundan sipariş vermek adına ORKA Group'un misafiri olarak İstanbul'da ağırlandılar. ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halidun Orakçıoğlu ve ORKA Yönetim kadrosunun ev sahipliğini yaptığı defilede, Ajia Otel 60'lı yılların konsepti ile adeta yeniden tasarlanarak Tween'e özel çarpıcı bir atmosfer yaratıldı.

BÜYÜLEDİLER

ORKA Group Yaratıcı Direktörü Güneş Güner Işık ve dünyanın önde gelen stylisti Alessandro Ferrari'nin danışmanlığında kurgulanan Tween 'The Mods' konseptli defilede 60'lı yılların müziğinin özgür ruhu podyuma taşındı. Tween'in özgün ve öncü ruhundan ilham alınarak tasarlanan özel podyum ve Öner Evez'in çarpıcı koreografisi ile sergilenen Tween İlkbahar Yaz 2010 Erkek ve Kadın koleksiyonu davetlileri adeta büyüledi.

BİZE ULAŞIN