Dingin bir keyif

12.08.2009 Çarşamba

Çam ağaçlarıyla kaplı doğa harikası Kalemya Koyu'nda yeralan Hillside Beach Club, şehir hayatının tüm yorgunluğunu ve stresini unutturan ünlü SANDA SPA'larıyla enerjinizi yeniliyor...

Hillside Beach Club'da ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatabileceğiniz, kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak iki farklı SPA seçeneği bulunuyor. Biri eşsiz doğal güzellikler ile içiçe ve aromatik kokular arasındaki SANDA NATURE SPA… Diğeri ise yoğun bir dinginliğin hakim olduğu SANDA DAY SPA... Kendinizi Balili ve Türk terapistlerin uzman ellerine teslim ederek tadını çıkaracağınız farklı masaj ve terapiler tüm yorgunluğunuzu geride bırakıyor.

EŞSİZ BİR TABİAT
SANDA NATURE SPA, eşsiz bir tabiatın içindeki "Sessiz Koy"da, doğal güzelliklerin ruh ve beden ikilisi ile birleştiği noktada yer alıyor. Spa kültürünün ruhsal ve mimari özellikleri korunarak, bir Uzakdoğu ve Akdeniz sentezi olarak tasarlanan SANDA NATURE SPA'da, masaj öncesi ve sonrası ritüellerin hepsi yerine getiriliyor. İki adeti çift kişilik olmak üzere toplam 6 odası bulunan SANDA NATURE SPA'daki odaların tümünde masaj çeşitleri ve özel vücut bakımları uygulanıyor. Her odanın içinde küvet ve duş bulunuyor. Masaj odalarının yanı sıra, açıkhavada yer alan "Open Air SPA"sıyla, SANDA NATURE SPA masaj alırken, açık ve güzel havanın tadını çıkartmak isteyen misafirlerini ağırlıyor.
BİZE ULAŞIN