Modada damping!

15.08.2009 Cumartesi

İkiler, yaz indirimine devam ediyor. Sezon ürünleriyle şıklığın temsilcisi olan İkiler, modayı yakından takip edenler için %50 fırsatını sunuyor!

Hanımlar sezon alışverişlerinde İKİLER markasının hem zerafetinden hem indiriminden faydalanmış olacak. Yani bu şıklığı ve kaliteyi ucuza almış olacaklar. Her yaş ve bedene hitab eden İKİLER sezonun son indirim günlerindede size bol çeşit ve seçenek sunmaya devam ediyor. Bu sıcak yaz günlerinde %50 indirim serinliğini kaçırmayın!

İkiler bursa arenada
Mağazalar zincirine her geçen gün bir yenisini ekleyen İKİ- LER, şimdi de Bursa Nilüfer'deki ARENA Alışveriş Merkezi'nde! 17. Mağazasını Ertuğrulkent'de bulunan ARENA AVM' de açan İKİLER şimdi daha çok kişiye ulaşıyor. Sizleri yeni mağazamıza modayla buluşmaya bekliyoruz. İkiler kalitesiyle tarz oluşturmaya devam ediyor....

Yaz renkleri
Avon'un yeni serisiyle meyvelerin canlı renklerinden esinlenilmiş göz farları gözlerinizde parlak renk dokunuşları yaratır. Göz farlarını dilerseniz karıştırarak, dilerseniz tekli olarak kullanabilirsiniz.

İnanılmaz etki
Avon'un yeni kokusu Absynthe, doğunun gizemini taşıyor… Baş döndürücü yeşil anason ve safranın, zengin çiçeksi, odunsu ve amber koku notalarıyla buluştuğu esrarengiz bir bileşim.
BİZE ULAŞIN