Serdar bunu 15 yıldır yapıyor

15.08.2009 Cumartesi

'Seyirci mıknatısı' Serdar Ortaç, yine kural bozmadı! Harbiye Açıkhava'da 15 yıldır konser veren ünlü popçu, önceki geceki konseriyle 8 bin kişiyi coşturdu

Merdivenler bile dolup taştı
İmza attığı her şarkı olay yaratan, konser biletleri günler öncesinden biten, albümleriyle korsana bile karşı koyan Serdar Ortaç, 15 yıllık geleneğini sürdürdü! "Seyirci mıknatısı" Serdar, önceki gece AVEA ve HİTT Prodüksiyon ortaklığıyla düzenlenen bir organizasyonla Harbiye Açıkhava'da konser verdi. Tam 15 yıldır Açıkhava'da konser veren Serdar Ortaç'ı dinlemek için 5 bin kişi kapasiteli mekanda 8 bin kişi hazır bulundu.

'Yüzyılın şairi' yakıştırması
Konserine muhteşem dans gösterileriyle start veren Serdar Ortaç, sahnede yaklaşık 3 saat kaldı. Özellikle hareketli şarkılarda bol bol dans eden Serdar, şarkılarını 8 bin hayranıyla birlikte söyledi. Şarkı sözlerinin anlamsız olduğuna dair çıkan haberlere de kendi üslubuyla cevap veren ünlü sanatçı, sık sık kendisi için "Yüzyılın şairi" yakıştırmasını yaptı. Serdar Ortaç'ın bu sözü Harbiye Açıkhava'daki alkış tufanıyla desteklendi.
BİZE ULAŞIN