Setüstü aşıkları

Setüstü aşıkları
18.01.2010 Pazartesi

Önümüzdeki yaz evlilik kararı alan Berrak Tüzünataç ile Nejat İşler, düğüne kadar beraber yaşayacak... Ünlü çiftin aşk yuvalarının adresi ise Beşiktaş Setüstü

Sorunlarını aştılar
Berrak Tüzünataç ile Nejat İşler, yaklaşık 1 buçuk yıl önce başlayan aşklarıyla magazin dünyasının en gözde çiftleri arasında yer aldı. Beraberliklerini bir dargın bir barışık yürüten ünlü çift, son olarak geçtiğimiz günlerde birtakım sorunlar yaşamıştı. Ancak yaşadıkları bu problemleri aşmayı başaran Berrak Tüzünataç ile Nejat İşler, hayatlarıyla ilgili de önemli bir karar aldı. Ünlü çift, önümüzdeki yaz aylarında evlenmeye karar verdi.

BERRAK TÜZÜNATAÇ- NEJAT İŞLER FOTOĞRAFLARI

Nejat otelde kalıyor
Evlilik kararlarını aileleriyle de paylaşan Berrak Tüzünataç ile Nejat İşler, birlikte yaşamak için de hazırlıklara başladı. Bunun için gözlerine Beşiktaş Setüstü'ndeki bir daireyi kestiren ünlü çift, şimdilerde bu evi kiralamak için kolları sıvadı. Bu arada İstanbul'da işleri olmadığında soluğu Bodrum'daki evinde alan Nejat İşler, bu yüzden İstanbul'daki evini kapatmış, Cihangir'deki bir otelde kalmaya başlamıştı.

Veliahtlarını açıkladı
Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Filiz Akın, "Yeni nesil oyunculardan kimi beğeniyorsunuz?" sorusuna içten bir yanıt verdi. Ayakligazete.com'a konuşan Akın, "Nurgül Yeşilçay, Beren Saat, Özgü Namal ve Demet Evgar'ı çok beğeniyorum" dedi.

NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI

Gençlik için kolları sıvadı
Sosyetenin en gözde isimlerinden Siren Ertan, Toplum Gönüllüleri Derneği'nin başlattığı 'Gönülden Sohbetler' adlı proje kapsamında gençlerle bir araya geldi. Ertan, bundan sonra yer aldığı tüm sosyal sorumluluk projelerinde gençlere destek olacağını dile getirdi.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ


ONLARIN KİLOLARIYLA BAŞI DERTTE!

ÜNLÜLERİN GENÇLİK HALLERİ

ÜNLÜLERİN GERÇEK İSİMLERİ

ÜNLÜLERİN BOYLARI!
BİZE ULAŞIN ; ;