Cem'e yağlı teklif

Cem'e yağlı teklif
20.01.2010 Çarşamba

Edirne Belediye Başkanı, Yahşi Batı'daki 'yağlı güreş' sahneleri üzerine Cem Yılmaz'a çağrıda bulundu: 'Gel bu seneki Kırkpınar Güreşleri'nde er meydanına çık!'

TAM NOT VERDİ!
On parmağında on marifet Cem Yılmaz'a yeni bir iş teklifi geldi! Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, ünlü komedyenin son filmi "Yahşi Batı"daki yağlı güreş sahnelerini izledi ve Başkan'ın aklına ilginç bir fikir geldi. Bu sahneleri çok beğendiğini söyleyen Sedefçi, Cem Yılmaz'ı bu yıl 649.'su yapılacak olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne davet etti.

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


AĞALIK TEKLİFİ!
Başkan'ın tek isteği Cem Yılmaz'ın etkinliklere katılması değil, ünlü komedyenin burada er meydanına çıkması! "Yağlı güreşleri herkese tanıtan Cem Bey, umarım davetimizi kırmaz" diyen Edirne Belediye Başkanı, komedyene iki seçenek sundu: "Cem Yılmaz, isterse kispet giyerek er meydanında güreşebilir, isterse ağalığa talip olabilir. Şükranlarımı sunduğum Cem Yılmaz'a özel kispet hazırlatacağım."

'İVEDİK'İ GEÇEMEZ' YORUMLARI
'Yahşi Batı', vizyona girdiği 1 Ocak tarihinden beri 1.901.612 kişi tarafından izlendi. Bu gişe rakamı, Cem Yılmaz'ın ezeli rakibi Recep İvedik'in 4 milyon 306 bin 698'lik rekorunu geçemeyeceğinin göstergesiydi.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

ÜNLÜLERİN GERÇEK YAŞLARINI MERAK EDİYOR MUSUNUZ?

ÜNLÜLER ESKİDEN BU MESLEKLERİ YAPIYORDU!!!


SON İTİRAFLARIYLA OLAY YARATTILAR

BU ÜNLÜLERDE HEM SİLİKON YOK HEM DE TAKVİYE

BİZE ULAŞIN