Ejder Kapanı seyirciyi kapar

Ejder Kapanı seyirciyi kapar
21.01.2010 Perşembe

Bugün vizyona giren Ejder Kapanı'nın galasına ünlüler akın etti. Hem sanatçılar, hem sinema eleştirmenleri bu dev yapıma tam not verdi...

Son dönemin en iddialı yerli filmlerinden "Ejder Kapanı" gala gecesinde herkesten tam not aldı. Uğur Yücel'in hem yönetip hem de başrolünde yer aldığı filmin galası önceki gece Maçka GMall'da yapıldı. Filmin başrol oyuncuları Uğur Yücel, Kenan İmirzalıoğlu, Berrak Tüzünataç, Nejat İşler ve Ceyda Düvenci galada hazır bulundu. Bu dev kadroyu; Şener Şen, Cem Yılmaz ve Şebnem Bozoklu gibi isimler de yalnız bırakmadı.

BERRAK TÜZÜNATAÇ - NEJAT İŞLER FOTOĞRAFLARI

Söz sırası halkta
Filme çok emek harcandığını söyleyen Uğur Yücel, ekip adına konuşarak "Artık biz susalım, söz sırası seyircide" dedi. Filmi izleyen birçok sinema eleştirmeni "Hollywood filmleri gibi" yorumunu yaptıkları Ejder Kapanı'nın gişede çok başarılı olacağına inandıklarını söyledi.

CEYDA DÜVENCİ FOTOĞRAFLARI

İzleyenler tam not verdi
Atilla Dorsay: Filmin güzel bir entrikası var. Kurgusunu çok iyi buldum. Aksiyon sahneleriyle seyirciye tavsiye edilecek bir film.

Ömür Gedik: Türk oyuncular ve bizden karakterlerle çekilmiş Hollywood polisiye-gerilim filmi. Gişesi kesin milyonları aşar.

Erol Bilem (SİYAD): Fransız ve Avrupa filmi havasında. Başarılı sahneleri var. Kenan İmirzalıoğlu ve Uğur Yücel çok başarılı.

Serdar Akbıyık: Uğur Yücel, dizilerdeki rollerini sinemaya taşımış. Aksiyon ve gişe açısından başarılı olacak bir film.

Kırkpınar'ı ancak izlerim
Cem Yılmaz, Ozan Güven'le katıldığı galada; Edirne Belediye Başkanı'nın yaptığı "Kırkpınar Güreşleri'nde ağa ol" çağrısına yanıt verdi: "Ancak izlerim, teşekkürler ama ağalık zor zanaat."

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ailece galaya katıldılar
Uğur Yücel, galada 'Canım Ailem'deki rol arkadaşı Ezgi Mola ile poz verdi. Yücel'i bir diğer rol arkadaşı
Şebnem Bozoklu da yalnız bırakmadı.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ


BEBEK YÜZLÜ ERKEKLER!

5 DAKİKALIK ŞÖHRETLER

BİKİNİLİ GÜZELLER

CAN YAKAN KIVRIMLAR
BİZE ULAŞIN