Avşar, sert Kaya'ya çarptı

Avşar, sert Kaya'ya çarptı
24.01.2010 Pazar

Yaptığı röportajlarda herkesi köşeye sıkıştırmasıyla övünen Helin Avşar, eski eniştesi Kaya Çilingiroğlu karşısında çuvalladı.

Havasını söndürdü
Bir gazetede haftada 1 gün röportajlara imza atan Helin Avşar, söyleşi yaptığı kişileri köşeye sıkıştırmasıyla övünüyordu. Ancak Helin'in bu haftaki konuğu olan Kaya Çilingiroğlu, Helin Avşar'ın havasını söndürdü. Eski eniştesiyle samimi bir röportaj yapan Helin, Çilingiroğlu'nun kimi zaman açık kimi zaman da kinayeli eleştirilerine maruz kaldı.

HELİN AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Son yıllarda değişti
KAYA Çilingiroğlu, özellikle kadınlar, çocuk yetiştirme ve gece hayatıyla ilgili olan sözleriyle Helin Avşar'ı ters köşeye yatırdı. Helin Avşar, çok değil bundan birkaç yıl öncesine gece hayatında fırtınalar estiriyor, özel hayatıyla gündemden düşmüyor ve her hafta alkollü bir şekilde görüntüleniyordu.

İçki içti mi dağılan kadınlardan hoşlanmam
Şu anda Feraye Çilingiroğlu ile mutlu bir evliliği olan Kaya Çilingiroğlu, Helin Avşar'ın "Bir kadında tahammül edemediğiniz şey nedir?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "İçki içti mi dağılan kadınlardan hiç hoşlanmam. Kadın dediğin yerini bilmelidir. Konuşmasını, tartmasını, ölçmesini, oturmasını, kalkmasını..." Kaya Çilingiroğlu, bu sözleriyle bundan birkaç yıl önce sürekli aşırı alkollü bir halde objektiflere yansıyan eski baldızı Helin Avşar'a uyarılarda bulunur gibiydi. Bu arada Çilingiroğlu, Zehra'yı çok iyi yetiştiren eski eşi Hülya Avşar'a da teşekkür etti.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra'nın 21 yaşından önce gece kulüplerine gitmesini istemem sen de yaşadık onu
Çilingiroğlu, Hülya Avşar'dan olan kızı Zehra'nın 21 yaşından önce gece kulüplerine gitmesini istemediğini söyledi ve ekledi: "Sen 18 yaşında gidilebileceğini söylüyorsun ama aradaki o 3 sene çok önemli. Sende yaşadık çünkü biz onu. Şimdi geriye dönsen sen de kızını 17-18 yaşında yollamak istemezsin."

Helin eskiden hep olaydı!
Şimdilerde durulan Helin Avşar, birkaç yıl önce sürekli alkollü görüntüleriyle magazin gündeminde yer alırdı. Helin'in bu görüntülerine en çok kızan isimse Kaya Çilingiroğlu'ydu.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ


HANGİ ÜNLÜ NEREDE OTURUYOR?

ÜNLÜLER NE KADAR KAZANIYOR?

ÜNLÜLERİN İLK SEVGİLİLERİ

ÜNLÜLERİN EN KOMİK RESİMLERİ
BİZE ULAŞIN