Ferdi baba gözüne Ata'yı kestirdi

Ferdi baba gözüne Ata'yı kestirdi
25.01.2010 Pazartesi

22 yıl aradan sonra yeniden sinemaya dönmeye karar veren Ferdi Tayfur, 'Lambalı Saz' isimli bir filmin yönetmenliğini yapacak. Ferdi Tayfur'un başrol oyuncusu olarak tercihi ise Ata Demirer

Çekimleri yaza başlıyor
Uzun süredir ara verdiği sinemaya yeniden dönme kararı alan Ferdi Tayfur, yönetmen koltuğuna oturacak. "Sinema benim en büyük aşkım ve uzun aradan sonra aşkıma geri dönüyorum" diyen Ferdi Baba, filminin adının "Lambalı Saz" olacağını söyledi. Çekimleri yaz aylarında başlayacak filminin oyuncu kadrosunu kafasında oluşturan Ferdi Tayfur, sürpriz bir isme başrol teklifi götürecek. Usta sanatçının, filminde oynatmak istediği isim ise oyunculuğuna övgüler yağdırdığı ünlü komedyen Ata Demirer.

ATA DEMİRER FOTOĞRAFLARI

Komedyen gururlandı
Ata Demirer'in özellikle "Osmanlı Cumhuriyeti" filmindeki oyunculuğunu yerlere göklere sığdıramayan Ferdi Baba, Demirer'e resmi teklif yapmadı. Ata Demirer, kulağına gelen bu teklif ve iltifatlar karşısında gurur duyduğunu söyledi. Bu arada Ferdi Tayfur, şu sıralar arasının bozuk olduğu eski hayat arkadaşına da bir jest yaptı ve Nazır için şunları söyledi: "Oyunculuğundan en çok etkilendiğim kadın oyuncu Necla Nazır'dır."

DÖRT DÖRTLÜK ERKEKLERİMİZ!


HANGİ ÜNLÜ NEREDE OTURUYOR?

ÜNLÜLER NE KADAR KAZANIYOR?

ÜNLÜLERİN İLK SEVGİLİLERİ

ÜNLÜLERİN EN KOMİK RESİMLERİ
BİZE ULAŞIN