Karizma'sı çizildi!

Karizma'sı çizildi!
28.01.2010 Perşembe

Serdar Ortaç, bir yarışmada sunuculuk yapmak için 500 bin TL isteyince yetkililerle anlaşamadı. Aynı teklife Musti, 150 bin TL'ye 'tamam' dedi

Serdar olmayınca...
Şu sıralar Mahsun Kırmızıgül'ün son filmindeki rolüyle şarkıcılık dışındaki bir alanda gündeme gelen Mustafa Sandal, yine şaşırttı. Musti, yakında özel bir TV kanalında ekrana gelecek olan 'Kimsin Sen?' adlı yarışma programında sunuculuk yapacak. Hafta içleri ekrana gelecek olan yarışmanın sunuculuğunu yapması için önce Serdar Ortaç'a teklif götürüldü.

MAHSUN KIRMIZIGÜL FOTOĞRAFLARI

Haftada 37 bin TL!
Daha önce yaptığı TV şovları son derece iyi reytingler alan Ortaç, ayda 500 bin TL ücret talep edince yapımcılar başka isim arayışına girdi. Serdar Ortaç'ın dışında birkaç kişiye daha sunuculuk teklifi götüren yetkililer, talep edilen yüksek fiyatlar karşısında şok oldu. Mustafa Sandal ise birçok popçudan daha düşük bir ücret talep ederek ayda 150 bin TL'ye yetkililerle el sıkıştı.

SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI


Arada büyük fark var!
Mustafa Sandal, ezeli rakibinin istediği ücretin yarısından bile az ücretle TV programında sunuculuk yapmayı kabul etmesiyle şaşırttı!

ÜNLÜLER VE BENZERLERİ

EN GÜVENİLİR ÜNLÜLER

ÜNLÜLERİN KORKULARI

ÜNLÜLER İLK NEYE DİKKAT EDER?

ÜNLÜLERİN KOD ADLARI
BİZE ULAŞIN