Gülben'i kandavalısı ilan etti

Gülben'i kandavalısı ilan etti
30.01.2010 Cumartesi

Yeşim Salkım, sahne aldığı gece kulübünde; 'Kan davalımla aram düzelmeyecek' sözleriyle ezeli düşmanı Gülben Ergen'i kastetti

Türk Pop Müziği'nin en güçlü seslerinden Yeşim Salkım, önceki gece Ortaköy'deki Mix Bar'da sahne aldı. Salkım'ı bu heyecanlı gecesinde eşi Hakan Eratik ve dostları Seren Serengil ile Elif Güvendik yalnız bırakmadı. Hayli neşeli olduğu gözlerden kaçmayan Yeşim Salkım, canlı yayında polemik yaşadığı Okan Bayülgen'le arasında hiçbir sorun olmadığını belirtti ve ekledi:

YEŞİM SALKIM FOTOĞRAFLARI

'Okan'la sorunum yok'
Ben kin tutan biri değilim. Okan'la aramız bir düzelir, bir bozulur. Bu önemli bir şey değil. Asıl benim kan davalımla aram hiç düzelmez. Gazetecilerin "Kan davalım dediğiniz kişi kim?" sorusuna "Bana söyletmeyin, siz onu biliyorsunuz" diye yanıt veren Salkım, bu açıklamasıyla Gülben Ergen'i kastetti.

SAVAŞ NEDEN ÇIKTI?

Salkım'ın şok iddiası
Ünlü şarkıcılar arasındaki kavga; Yeşim Salkım'ın eski eşi Hakan Uzan'la biten evliliğinde Gülben Ergen'i sorumlu tutmasıyla başlamıştı. Ergen, "Yuvamı Gülben yıktı" diyen Salkım'a o dönemde yüklü bir tazminat davası açmıştı.

Mahkemelik oldular
Salkım'ın "Hakan, benimle evliyken Gülben'le aşk yaşadı, yurtdışında tatil yaptılar" gibi iddiaları üzerine mahkemeye başvuran Gülben Ergen, açtığı 250 bin TL'lik tazminat davasını 2 ay sonra geri çekmişti!

SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI

İZMİR'İN ÜNLÜ GÜZELLERİ

GENÇ SEVGİLİNİN DAYANILMAZ CAZİBESİ

EN ÇOK ONLAR ARZULANIYOR

İSTANBUL'UN SEMT İSİMLERİ NEREDEN GELİYOR

ÜNLÜLERİN 2010 KARARLARI
BİZE ULAŞIN