İkoncan A.Ş.

İkoncan A.Ş.
17.04.2012 Salı

Yurdal Sert'ten ayrıldıktan sonra birçok işe el atan İvana Sert, şimdi de eğlence dünyasına patroniçe oluyor. Sosyetik ikoncan, Etiler Ottoman Restoran'ı almak için 1 milyon TL'yi gözden çıkardı

Sosyetik güzel İvana Sert'i tutabilene aşk olsun! İşadamı eşi Yurdal Sert ile olaylı boşanma davasıyla gündem oluşturan ikoncan, ticarette atağa geçti. Nişantaşı'nda adını taşıyan mağaza açan İvana Sert, bir de televizyon programında yer alıyor. Aynı zamanda reklamların da vazgeçilmezi olan Sert, şimdi de hiç de yabancı olmadığı eğlence sektörüne el attı.

İkoncan, İstanbul'un belli başlı eğlence merkezlerinden olan Etiler'deki Ottoman Restoran'ın işletmesini satın almak için kolları sıvadı. Ottoman'ın sahibi Kaya Kanpolat ile masaya oturan İvana Sert, mekan için istenen 1 milyon TL'yi çok buldu. İddialara göre, sosyetik ikoncan; almak istediği mekan için şimdilerde sıkı pazarlıklar yapmaya devam ediyor.

İhanet işine yaradı!
Eşi Yurdal Sert'in ihanetle suçlayıp boşanma davası açtığı İvana Sert, bu durumu paraya çevirmeyi bildi. İddiaların ardından yıldızı parlayan ikoncan, televizyon yapımcıları ve reklamcıların vazgeçilmezi oldu.

Ünlülerin uğrak yeri
İvana Sert, ünlülerin gözde mekanı Etiler Ottoman Restoran'ı almak için harekete geçti. Ticarete atılacak olan İvana, son dönemde adeta para basıyor.BİZE ULAŞIN