Okan Beren'i çok kızdıracak

Okan Beren'i çok kızdıracak
21.04.2012 17:08 Güncelleme: 21.04.2012 17:09

'Kral Çıplak' adlı programında yeni dönem dizi oyuncularını eleştiren sivridilli şovmen, güzel oyuncuyu kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Beren Saat, küplere binecek... Okan Bayülgen, TV8'de sunduğu 'Kral Çıplak' programında yeni dönem dizi oyuncuların tutum ve davranışlarını ağır bir dille eleştirdi. Sözü; 'Aşk-ı Memnu' dizisiyle yıldızı parlayan, şu sıralar 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde rol alan Beren Saat'e getiren Bayülgen; güzel oyuncunun ketumluğunu şu sözlerle eleştirdi: Eskiden Monaco Prensesi, İngiltere Kraliçesi ne yapardı onu izlerdik, dünyayı yakından takip ederdik. Şimdi Beren Saat'e kaldık. O da hiç konuşmuyor. Otistik mi acaba? Mekan çıkışında sadece kakası gelmiş gibi duruyor.

ANAOKULU SERVİSİ

Oyuncuların kameraları görünce sergiledikleri tavırları da ti'ye alan Okan Bayülgen, şöyle konuştu: Bu kızlar Cihangir'de oturuyor. Sabah anneleri bunları kapının önüne çıkarıyor, bir araba geliyor, bunları alıyor, sete götürüyor. Tıpkı anaokulu servisi gibi. Bunların prodüktörleri her şeyi yasaklamış. Bir mekana giderler, hiç konuşamazlar. - Aksam
BİZE ULAŞIN