Skandal 2

Skandal 2
23.04.2012 Pazartesi

Daha önce sokakta öpüşürken yakalanan Nurgül Yeşilçay ve Tolga Karaçelik, yeni bir skandala daha imza attı. Gittikleri restoranda öpüşmenin ayarını kaçıran sevgililer, müşterileri rahatsız edince kibarca kovuldu

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, aşkı yüzünden ceza aldı! Yönetmen Tolga Karçelik'le aşk yaşayan Yeşilçay, sevgisini ulu orta yaşamayı seviyor. Güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda, Karaçelik'le Beyoğlu'nda sokak ortasında kimseye aldırmadan, dudak dudağa öpüşmüştü. Bu skandala ise eski eşi Cem Özer, "Kavga etmiyorlar, ne mutlu... " demişti.

DAKİKALARCA ÖPÜŞTÜLER
Diyarbakır'daki dizi çekiminden fırsat buldukça İstanbul'a gelen Nurgül Yeşilçay, önceki gece sevgilisiyle Kireçburnu'ndaki Bizim Restoran'a gitti. İkili, burada hasret gidermenin dozunu kaçırdı. Çift, dakikalarca ateşli şekilde öpüştü. Diğer müşteriler ise bu ateşli sahnelerden rahatsız olup, şikayet etti. Mekan sahibinin ikazı üzerine Yeşilçay ve Karaçelik, restoranı terk etti.

DiZi ARASI AŞK MOLASI
Diyarbakır'da devam eden dizi çekimleri yüzünden çocuğuna ve sevgilisine hasret kalan Yeşilçay, her fırsatta soluğu İstanbul'da alıyor.


En çok retweet alan twitter geyikleri


BİZE ULAŞIN