Ekokomik!

Ekokomik!
26.04.2012 Perşembe

Türkiye'nin en komik adamı Cem Yılmaz, artık hem cebini hem ailesini düşünüyor! Yılmaz, Porsche gibi lüks ve 2 kişilik arabalarını garaja çekti. Komedyen, sedan tipi ve az yakıt tüketen bir araç satın aldı

LÜKSE ZORUNLU VEDA
Evlilik Cem Yılmaz'ı 180 derece değiştirdi! Birkaç ay öncesine kadar Porsche gibi spor otomobillerinden inmeyen ünlü komedyen, arabalarını garaja çekti! Ahu Yağtu'nun rahatını ve yaklaşık 3 ay sonra dünyaya gelecek oğlunu düşünen Cem Yılmaz, sedan tipi bir otomobil satın aldı.

DEVİR TASARRUF DEVRİ
KomedyeN, 75 bin TL'ye satın aldığı Opel Insignia model aracıyla ilk kez önceki gün görüntülendi. Tatlıya aş eren Ahu Yağtu'yu Astoria'ya götüren komedyen, hayli güler yüzlüydü. Evliliğinin iyi gittiğini yineleyen Yılmaz'ın yeni otomobilini; az yakıt tüketimi yüzünden de tercih ettiği konuşuluyor.

KANADI KIRILDI
Yaklaşık 6 aylık hamile olan Ahu Yağtu ile evlenmeden önce 'kanatlı Mercedes' gibi lüks otomobiller kullanan ünlü komedyen, bu tutkusuna veda etti. Baba olmaya hazırlanan komedyen, artık aile arabalarına binme kararı aldı.

*Ahu Yağtu'yu iştahlı iştahlı baklava yerken görenler, "Ünlü model, tatlı yiyen kadının erkek çocuğu olur tezinin kanıtı" yorumunu yaptı.


AYDIN HAMZA


En çok retweet alan twitter geyikleri
BİZE ULAŞIN