Klasik hikaye

Klasik hikaye
28.04.2012 Cumartesi

Gelenek bozulmadı! Birçok ünlü gibi Tuğçe Kazaz ile Kenan İmirzalıoğlu da sette yakınlaştı. 'Uzun Hikaye' filminde karı kocayı oynayan ikili, Cunda Adası'nda romantik anlar yaşarken görülüyor

İHANETE JET MİSİLLEME
MAgazin dünyasının ünlü çiftlerine ev sahipliği yapan setler, yeni bir aşkın daha mimarı oldu. Bu kez başrolde Tuğçe Kazaz ile Kenan İmirzalıoğlu var... 'Uzun Hikaye' adlı filmde karı kocayı canlandıran ikilinin rolleri gerçeğe dönüştü! Çekimler için Ayvalık'ta bulunan Tuğçe Kazaz ile Kenan İmirzalıoğlu, kısa sürede yakınlaştı.

SET EKİBİ DE FARKINDA!
Çekimlerden fırsat buldukça baş başa vakit geçiren çift, bunun için Cunda Adası'nı tercih ediyor. Sık sık buradaki balıkçılarda romantik anlar yaşarken görülen Tuğçe Kazaz ile Kenan İmirzalıoğlu, şimdilik aşklarını gizli yaşıyor. Set ekibinin de fark ettiği aşkın filmden sonra da sürüp sürmeyeceği ise merak konusu.

* Yaklaşık 9 aydır manken Özge Akbulut ile aşk yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin ihanetine uğradı. İkilinin aşkı da bu olay sonrasında bitti.

CUNDA'DA AŞK
Tuğçe Kazaz ile Kenan İmirzalıoğlu, baş başa yemek için sıklıkla Cunda Adası'ndaki Bay Nihat adlı balık lokantasını tercih ediyor. Çift, en son 25 Nisan'da restoranda yemek yerken görülmüştü.

2 YILDIR BOŞANACAK!
Tuğçe Kazaz, uğruna din değiştirip 2005'te evlendiği eski eşi Yunanlı Yorgo Seitaridis'ten 2010 yılında Yunanistan'da boşandı. Çiftin Türkiye'deki boşanma süreci ise 2 yıldır sürüyor.


En çok retweet alan twitter geyikleri


BİZE ULAŞIN