Portakal'dan bi haber!

Portakal'dan bi haber!
25.10.2012 Perşembe

Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin jüri başkanı Hülya Avşar'ın kardeşi Helin, bomba gibi bir açıklama yaptı: Altın Portakal ne demek, ne ifade ediyor bilmiyorum...

BOMBA ETKİSİ YARATTI!
49. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'nin yankıları devam ederken; jüri başkanı olan Hülya Avşar'ın kardeşi Helin'den bomba gibi açıklamalar geldi! Altın Portakal'ın ne demek olduğunu bilmediğini söyleyen Helin Avşar, herkesi şaşkına çevirdi. Bir TV programı için gittiği Kenya'dan döner dönmez Altın Portakal konusunu değerlendiren Helin Avşar, "Keşke bilmediği konularda hiç konuşmasaydı" dedirtti.

SANAT DÜNYASI ŞOKTA
Kenya'da iken sık sık ablası ile telefonla görüştüğünü söyleyen Helin Avşar, Altın Portakal'a jüri başkanlığı yapan ablasıyla ilgili polemikleri şöyle değerlendirdi: "Ablamın jüri başkanlığını iyi yaptığını düşünüyorum. Fakat Altın Portakal'ın ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok! Altın Portakal nedir, neyi ifade ediyor bilmiyorum." Helin Avşar'ın bu sözleri sanat dünyasında soğuk duş etkisi yaratırken; ablasının yorumu merakla bekleniyor.

NEREDE YAŞIYOR?
Helin Avşar'ın şoke eden sözlerini duyanlar, "Acaba nerede yaşıyor?" diye sormaktan kendini alamadı.

Ufuk ÖZCAN
BİZE ULAŞIN ; ;