İstanbullu Enrique

İstanbullu Enrique
26.10.2012 Cuma

Dünya starı Enrique Iglesias, İstanbul'da fırtına gibi esti. Konsere sırtında '34' yazan sweatshirt ile çıkan Iglesias, bu jestiyle gönülleri 2 kere fethetti

İstanbul, bir yıldıza daha ev sahipliği yaptı. Albümleriyle dünya çapında 70 milyondan fazla satış grafiği yakalayan ve sahip olduğu onlarca Grammy ile milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Enrique Iglesias, önceki akşam İstanbul Küçükçiftlik Park'ta Türk hayranlarıyla buluştu. Arkasında '34' numara yazan bir sweatshirt ile sahneye çıkan sanatçı, performansıyla olduğu kadar bu jestiyle de İstanbullular'ı mest etti...

Konser alanına saatler öncesinden gelen ve 3 kilometreye varan kuyruk oluşturan müzikseverler, uzun bekleyiş sonrası sahnede Enrique'yi görünce adeta çılgına döndü. Sanatçının performansı ve sahnedeki enerjisi özellikle kadın hayranlarının yüreğini hoplattı. Alanı dolduran yaklaşık 15 bin müziksever arasından 2 İranlı erkek hayranını sahneye alan Enrique, "Somebody's me" şarkısını birlikte söyledi. Yaklaşık 2 saat süren konserde, müzikseverler Enrique'ye doyamadı..

KISMETLİ İSMET
Şarkıcı, her şovunda olduğu gibi yine bir hayranını sahneye çağırıp öptü. İstanbul'daki piyango ise İsmet isimli bir kıza vurdu.

BABA KIYAS
Gülben Ergen ile Mahsun Kırmızıgül'ün yakışıklı şarkıcıyla ilgili yorumu farklıydı: "Baba Julio Iglesias'ın yorumu oğluna göre çok daha iyi."


UFUK ÖZCAN
BİZE ULAŞIN