Bayram hatırası

Bayram hatırası
27.10.2012 Cumartesi

Sanat ve sosyetenin ünlü isimleri de; bayramın coşkusuna kapıldı. Gülben Ergen; oğlu Atlas ile neşeli pozlar verirken; Özlem Yıldız Serter, kalabalık ailesi ile bayramlaştı

GÜLBEN, ATLAS'LA KILIKTAN KILIĞA
Büyük oğlu Atlas ile bayram sabahını geçiren Gülben Ergen, hatıra fotoğrafı çektirdi. Ergen denizkızı olurken; Atlas ise korsan kılığına girmeyi seçti.

Ünlü sanatçı bir diğer fotoğrafta da; yumurta ve süt taşıyan köylü kızı oldu. Yine Atlas'ın yer aldığı bu kare de; anne ile oğulun bayram mutluluğunu yansıttı.

GENiŞ AiLE
Güzel sunucu Özlem Yıldız Serter ile eşi Sinan Serter, bayramı en dolu dolu yaşayan ünlü isimlerin başında geldi. Serter çifti, oğulları Demir'i de yanlarına alarak Kurban Bayramı'nın ilk gününü aile büyüklerinin evinde akrabalarıyla birlikte geçirdi.

AŞKIN FOTOĞRAFI
Kurban Bayramı için Dubai'yi tercih eden Süreyya Yalçın'a tatilinde sevgilisi Tugay Gökkaya eşlik etti. Dubai'nin gözde gece kulüplerinde eğlenen sosyetik çift, bayram hatırası olarak birbirlerine aşk bakışları attıkları bu kareyi seçti.

İSKELETLE YATAKTA!
Bayramın en ilginç karesi model ve tasarımcı Umut Eker'den geldi. Eker, maket iskeletiyle yatağında böyle poz verdi.

CAMi ZİYARETİ
Oyuncu Özge Özberk, iş için gittiği Edirne'de bayram günü Selimiye Camii'ni ziyaret etti.

ORGANiK ŞIKLIK
Bayramı İstanbul çevresini gezerek geçiren Demet Evgar, kendine pamuk ve üzümden küpe yaptı.

ÖRÜMCEK ADAM MALİ
Mehmet Ali Erbil, oğlu Ali Sadi'yi güldürmek için bayram sabahında Örümcek Adam kılığına girdi.

BÜYÜK KEYiF
Güzel manken Didem Soydan, geleneklerine bağlı çıktı. Bayramın ilk günü torununu karşısında gören Soydan'ın anneannesi, modeli öpücüğe boğdu.

MEMLEKETiNDE
Buse Terim, bayramın ilk gününü İstanbul'da geçirip; sonra akrabalarıyla bayramlaşmak için memleketi Adana'ya gitti.

MUTLULUK BUDUR
Ünlü oyuncu Dolunay Soysert ile eşi Sinan Tuzcu da bayramın coşkusuna kapıldı. Çift, objektiflere mutluluk pozu verdi.

TERASINDAN BOĞAZ'A BAKTI
Sosyetik güzel Ceylan Çapa, bayramı evinde geçirdi. Çapa, Kabataş Setüstü'nde bulunan evinin terasından çektiği bu fotoğrafla; Boğaz'ın güzelliğini yansıttı.

RENKLi KARŞILAMA

Anneannesi Hülya Koçyiğit'in Londra'daki evine giden Aslışah Alkoçlar, bayramda yine anneannesinin yanına giden ablası Neslişah Alkoçlar için böyle bir karşılama hazırladı.


BİZE ULAŞIN ; ;