ABONE OL

Özcan Deniz Latin Amerika’dan gelen müzikseverleri Kıbrıs'ta verdiği konserle coşturdu

Özcan Deniz Latin Amerika’dan gelen müzikseverleri Kıbrıs'ta verdiği konserle coşturdu
11.09.2019 Çarşamba

Özcan Deniz sevgisi sınır tanımadı. Latin Amerika’dan yola çıkan müzikseverler, ünlü sanatçıyı Kıbrıs’ta dinlemenin mutluluğunu yaşadı... Deniz'in Arjantin'den gelen hayranları konser sırasında pankartlar açıp, sevgi gösterileri yaptı.

Uzun bir aradan sonra yeniden sahnelere dönen Özcan Deniz, önceki gece Yavru Vatan'daydı. Başarılı sanatçı, Girne'nin eşsiz panoramik manzarasında, muhteşem sanat performanslarına ev sahipliği yapan Elexus Hotel'de sahne aldı.

Yerli ve yabancı misafirlerine unutulmaz bir gece daha yaşattı. Deniz'in Arjantin'den gelen hayranları konser sırasında pankartlar açıp, sevgi gösterileri yaptı.

Pankartı görünce çok şaşıran sanatçı, sahneden hayranlarına öpücükler yolladı. "Aşk acısı çekenlere söylemek istiyorum" diyen Özcan Deniz'e, 'Sevdanın Rengi' adlı şarkısında yerli ve yabancı olmak üzere tüm hayranları hep bir ağızdan eşlik etti...Deniz'in hayranları geçtiğimiz günlerde bu pankartı açıp, ünlü sanatçıya olan sevgilerini göstermişti.Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan'la barıştıktan sonra alyansını tekrar taktı.

DİĞER
BİZE ULAŞIN