Kandil'den cezaevine

Kandil'den cezaevine
28.10.2012 Pazar

MHP lideri Bahçeli, 'Açlık grevi ile dayatma yapıyorlar. Teröristler kış ayına girerken eylemlerini Kandil Dağı'ndan cezaevlerine indirmiştir' dedi

MHP İstanbul İl Başkanlığı Kurban Bayramı'nı Şişli'de kutladı. Törene MHP lideri Devlet Bahçeli'nin yanı sıra bazı milletvekilleri ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan Bahçeli, sert sözler söyledi:

Bölücü örgüt cezaevlerinde açlık grevi başlatarak yeni bir dayatma kampanyası fitilini tutuşturdu. KCK davasında 58 cezaevinde sayıları 658'i bulunan tutuklu ve hükümlülerin 46 gün önce başlattıkları açlık grevi tehdit ve gözdağı vasıtasına dönüşmüştür.

Bu doğrultuda taviz alacaklarını ve ihanete kapı aralayacak isteklerine ulaşacaklarını hesaplamışlardır. PKK kış aylarına girerken eylem sahasını dağdan cezaevlerine çekmenin vahşiliğine soyunmuştur.

Bölücü terörün kanlı saldırıları iki bayram arasını zehir etmiştir. Analar ağlamıştır. Her şehit anası bizim de anamızdır. Huzur, barış ve istikrarın mumla arandığı günlerde bayram günlerinin derin anlamlarına sığınıyoruz. Dilerim ki talep ettiğimiz birliğe bayram günleri münasebetiyle ulaşırız. Türk milletinin sözünü, değerlerini heyecanla taşıyoruz. Bin yıllık kardeşlik hukukunu cesaretle savunuyoruz. Biz ne yaptığımızı, neye sahip olduğumuzu biliyor ve bunu yüreklerimizde taşıyoruz.

Başka Türkiye olmadığı gibi başka Milliyetçi Hareket de yoktur.
BİZE ULAŞIN