Düşman kardeşler

15.05.2009 Cuma

Şükür’ün geçen hafta Korkmaz’ın kadro dışı bıraktığı Ümit ve Hasan’a destek için idmana çıkmak istediği öğrenildi. Bunu duyan Bülent Korkmaz antrenman saatini değiştirince gerginlik yaşandı

2000'deki Galatasaray'ın UEFA şampiyonluğunun baş mimarlarından Hakan Şükür ve Bülent Korkmaz'ın arasına kara kedi girdi. İkili arasında bir süredir yaşanan gerginliğin geçtiğimiz hafta zirve noktaya ulaştığı öğrenildi. Herşey, Bülent Korkmaz'ın Ankaragücü maçı öncesi Hasan Şaş ve Ümit'i kadro dışı bırakmasıyla başladı.

HAKAN BU OLAYA ÇOK KIZDI

Galatasaray kafilesi maç için Kayseri'ye hareket ederken Ümit ve Hasan da idman için Florya'ya gider. İki eski takım arkadaşına yapılan bu uygulamaya çok sinirlenen Hakan Şükür de Ümit ve Hasan'la idmana çıkmak için tesislerin yolunu tutar. Bunu duyan Korkmaz hemen antrenman saatini değiştirir ve Hakan Şükür'ün planını suya düşürür.

YAN YANA GELMEK İSTEMEDİ

Bu nedenle Şükür ve Korkmaz arasındaki gerginlik giderek büyür. Geçtiğimiz gün NTV Spor'da Galatasaray'a UEFA Kupası'nı kazandıran kadronun buluşmasına Bülent Korkmaz'ın da bu nedenle gelmediği, Hakan Şükür'le aynı ortamda bulunmak istemediği için, "İdmanım var" bahanesini ortaya attığı öğrenildi.

UEFA KUPASI KUTLAMASI!

Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanmasının 9. yıldönümü dönemin kulüp başkanı Faruk Süren ve yöneticilerin verdiği yemekte kutlandı. Ulus'taki Club 29'da yemek yiyen Faruk Süren ve eski yöneticiler 9 yıl önce 17 Mayıs 2000 tarihinde kupanın kazanılması sırasındaki hatıralarını tazelediler. Teknik Direktör Fatih Terim Bodrum'da olduğu için yemeğe katılamadı

Dönme vakti geldi
Cimbom'un İsveçli futbolcusu Tobias Linderoth, ülkesinin Boras Tidning Gazetesine ilginç açıklamalar yaptı. İsveçli oyuncu, "İsveç artık beni daha çok çekiyor. Sanırım dönme vakti geldi" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN