15 milyon € getir ve git!

03.07.2009 Cuma

Güiza'nın demeçleri Başkan'ı çok kızdırdı. İspanyol futbolcuya haber gönderen Yıldırım'ın, "Sesin çok fazla çıkıyor. Rahatsızlık duyuyorsan getir 15 milyon Euro'yu istediğin yere git" dediği öğrenildi

Güney Afrika'da düzenlenen Konfederasyon Kupası'nın ardından İspanya basınına verdiği demeçlerde takım aradığını ilan eden Daniel Güiza, başta Başkan Aziz Yıldırım olmak üzere, Fenerbahçe Yönetimi'nin büyük tepkisini çekti. İspanyol futbolcu, kendi ülkesinin medyasına "Valencia forvet arıyormuş... Orada oynamayı hangi futbolcu istemez ki... Atletico Madrid beni isterse hiç zorluk çıkarmam" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

YILDIRIM'DAN SERT ÜLTİMATOM
Güiza'nın demeçlerinin ardı arkası kesilmeyince Başkan Yıldırım hemen olaya el koydu. Menajeri aracılığıyla İspanyol golcüye sert bir mesaj gönderen Yıldırım, "Bizimle böyle şeyler konuşmamıştın. Sesin çok çıkıyor. Eğer F.Bahçe'de bir rahatsızlığın varsa 15 milyon Euro'yu getir ve istediğin yere git. Biz de seni transfer ederken bu parayı vermiştik" ifadesini kullandı. Güiza'nın bundan sonraki tavrı ise merak konusu.

HADDİNİ AŞTI
Güiza'nIn F.Bahçe ile 2 yıllık daha sözleşmesi olmasna rağmen kullandğ ifadeler yönetimi tedbir almaya yöneltti. Güiza, böyle demeçlere devam ederse yönetimin kendisine ağr bir para cezas  verebileceği öğrenildi.

BÖYLE ORTAMI ÖZLEMİŞTİK
Fenerbahçe'nin sağ kanattakı bankolarındar birisi olan Gökhan Gönül, Daum'un gelmesiyle yeni bir hava yakaladıklarını, bu durumun kendileri için şans olduğunu söyledi. "Böyle sıcak bir bir ortama ihtiyacımız vardı" ifadesini kullanan Gökhan, "Takımdaki herkes var gücüyle çalışıyor. Formayı kapmak bu sene daha da zor olacak. Çünkü alternatifi bol bir kadromuz var" diye konuştu.

LUGANO'YA YENİ TALİP
Futbol internet sitesi goal.com, Arjantin ekibi River Plate'in Fenerbahçe ile yollarını ayıran Diega Lugano'yu almak istediğini yazdı. Uruguaylı futbolcuya daha önce Lazio, Juventus, A.Madrid ve Boca Juniors takımları talip olmuştu. Ancak Lugano hala kesin kararını verip bir kulübe imza atmış değil.
BİZE ULAŞIN