3 bilinmeyenli Nihat

05.07.2009 Pazar

Yıldız futbolcunun transferi ne resmi siteden duyuruldu ne de İMKB'ye bildirildi. Askere dün giden Nihat , "Beşiktaş'la ilgili soru sormayın" derken menajeri de, "O hala Villarreal'li" dedi

Beşiktaş'la anlaşan Nihat Kahveci'nin durumu kafa karıştırdı. Önceki gün sağlık kontrolünden geçen tecrübeli futbolcu 21 günlük askerliği için dün Burdur'daki birliğine teslim oldu. Herkes Nihat'ın idmanlara çıkmasını beklerken golcü oyuncunun bir anda silah altına alınması şaşırttı. Yıldız futbolcunun transferinin ne resmi siteden duyurulmaması ne de İMKB'ye bildirilmesi ise zihinleri şimdiden kurcalamaya başladı.

TEMMUZ CELBİ VILLARREAL

Nihat birliğine teslim olmadan önce, "Bana Beşiktaş'la ilgili bir soru sormayın. Askere gittiğim için mutluyum" dedi. Yıldız oyuncunun menajeri Murat Kuş ise, "Nihat halen Villarreal'in futbolcusu" diyerek şaşırttı. Ancak Nihat'ın bu ay askerlik yapabilmesi için Villarreal'in futbolcusu gözükmesi gerektiği bu yüzden Kuş'un böyle konuştuğu öğrenildi.

SICAKLIK BAYILTTI

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş dün çift idman yaptı. 21 günlük bedelli askerlik yapacak olan Nihat birliğine teslim olduğu için çalışmaya katılmadı. Nihat dışında Delgado, İ.Toraman, Ekrem, Tello ve Rıdvan da çalışmada yer almazken sıcak nedeniyle sık sık su molası verildi. Futbolcuların moralli olduğu gözlendi.

ZAPOTOCNY BEKLEMEDE
Yeni sezonda kontenjan nedeniyle takımdan gönderilmesine karar verilen Zapotocny hangi takıma gideceğine henüz karar veremedi. Türkiye'den Büyükşehir ve Bursaspor'un istediği Çek yıldıza Alman Freiburg da talip. Ayrıca Çek takımları Slavia Prag ve Sparta Prag'ın da başarılı oyuncuyla ilgilendiği öğrenilirken Zapotocny'nin son kararı bir hafta içinde vermesi bekleniyor.

İSMAİL BİLMECESİ
İsmail Köybaşı için Gaziantepspor'a 6.5 milyon Euro ve Serdar Kurtuluş'u veren Beşiktaş Yönetimi bu futbolcu için ödenecek rakamı hala Borsa'ya açıklamadı. İsmail'e ödenen astronomik rakamlar nedeniyle büyük tepki alan Siyah- Beyazlı yönetim şu ana kadar yalanlamadığı rakamları resmileştirmesi halinde daha büyük eleştiri almaktan korkuyor.

BOBO'YA BİR ÇÖZÜM BULUN

Beşiktaş'ta Bobo belirsizliğine Mustafa Denizli el koydu. Tecrübeli hocanın yönetime, "Bobo'yu ya bir an önce satın, ya da satmaktan vazgeçin. Yeter ki ne olacağı belli olsun. Kafasında transfer olan bir oyuncuyu motive etmek zor" dediği öğrenildi. Bu gelişmeden sonra yönetim Bobo'nun bonservis bedelini 6 milyon Euro'ya indirdi.
BİZE ULAŞIN ; ;