Başkan bitirecek

08.07.2009 Çarşamba

Beşiktaş yönetimiyle Tabata için anlaşan Gaziantepspor Başkanı İbramim Kızıl, camiadan gelen tepki üzerine geri adım attı... Bunun üzerine Başkan Demirören duruma el koydu ve transferi bitirmek için harekete geçti

Pazartesi günü akşam saatlerinde Beşiktaş'ın Gaziantepspor'un başarılı oyuncusu Tabata'yı bitirdiği yönde gelen haberler sonrasında Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl dün geri adım attı. Camiadan gelen tepkiler üzerine 'Böyle bir anlaşma yok' diyen Başkan'ı ikna etmek de Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e düştü.

BİR İKİ GÜN İÇİNDE BU İŞ BİTER
Nihat ve Ferrari transferlerini bizzat kendisi bitiren Yıldırım Demirören, yakın dostu İbrahim Kızıl'ı telefonda arayarak "Tabata'ya talibiz. Kimseyle görüşme. Ben bir iki gün içinde Gaziantep'e geleceğim ve bu işi iki tarafı da üzmeyecek şekilde sonlandırılam" dediği ve iki başkanın sözleştiği öğrenildi.

QUARESMA İDDİASI

Beşiktaş'ın, Inter'in Portekizli kanat oyuncusu Ricardo Quaresma ile ilgilendiği iddia edildi. Goal.com'un haberine göre, Kartal, Chelsea'ye kiralanan Portekizli futbolcuya 11 milyon Euro teklif etmeye hazırlanıyor.
BİZE ULAŞIN ; ;