Tobol'u bana bırakın

15.07.2009 Çarşamba

G.Saray'ın çiçeği burnunda kaptanı Arda Turan, Tobol'u deplasmanda da olsa yeneceklerini belirterek, "Taraftarımızı hiç merak etmesin. Geçen sezonki kazayı bu sene yaşamayız" dedi

10 numarının ve kaptanlık pozubendinin yeni sahibi Arda Turan taraftarın yüreğine su serpti... Geçen sezon S.Bükreş'e elenerek Devler Ligi'nin kapısından döndüklerini belirten genç kaptan, "Kimse merak etmesin. İkinci bir kazaya izin vermeyiz. Kazanıp döneriz" dedi.

Sorumluluğum çok arttı
Kaptınlık görevinin ve 10 numaralı formanın sorumluluğunun farkında olduğunu belirten Arda, "Kimse merak etmesin bu forma ile kaptanlık beni değiştirmeyecek. Aksine Galatasaray'a hizmet aşkımı daha da arttırdı. Tobol maçında gerçek Arda'yı izleyin" diye konuştu.

Kale Orkun'a emanet
Rijkaard'ın yeni transfer Leo Franco'nun henüz hazır olmaması nedeniyle Tobol maçında kalede Orkun Usak'a şans vereceği öğrenildi. Geçen sezon da De Sanctis'in transferi geç olmuş ve Devler Ligi ön eleme maçında Aykut kaleye geçmiş, Galatasaray da Steaua Bükreş'e elenmişti.

Aslan Baros'la vuracak!
Galatasaray'ın geçen sezonki gol yükünü çeken tecrübeli golcü Milan Baros, Tobol ile oynanacak UEFA Kupası eleme maçında takımımın tek yabancı futbolcusu olacağını belirterek kendisine güvenenleri mahçup etmeyeceğini söyledi. Baros, "Yeni transferler henüz hazır değil. Ama ben gerekini yapacağım ve galibiyetle döneceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN