Hamit'e Kadıköy yolu göründü

16.07.2009 Perşembe

B.Münih'in hocası Van Gaal'ın milli oyuncuyu kadroda düşünmediğini açıklaması üzerine Hamit'e Kanarya'nın kapısı açıldı

Hamit Altıntop her an Fenerbahçeli olabilir. B.Münih'in hocası Van Gaal'ın milli oyuncuyu kadroda düşünmediğini açıklaması Hamit'in Sarı-Lacivertli takıma gelme şansını artırdı. B.Münih yetkilileri dün Hamit'e durumu bildirerek, "Van Gaal seninle çalışmak istemiyor. Artık seni isteyen kulüplerle görüşmekte serbestsin" dedi.

ÖNCE ŞOK YAŞADI
Bayern Münih'in bu açıklaması karşısında şok yaşayan Hamit Altıntop'un kendisine yıllık 4.5 milyon Euro öneren Fenerbahçe'yi yeniden düşünmeye başladığı öğrenildi. Sarı- Lacivertli yönetimin teklifi yenilemesi halinde Hamit'in Fenerbahçe'ye gitmesine kesin gözüyle bakılıyor.

LİLLE GÖZÜNÜ EDU'YA ÇEVİRDİ
Fenerbahçe'de adı sık sık gönderilecek futbolcular arasında geçen Edu'ya Fransa'nın Lille takımının talip olduğu öğrenildi. Lille'li yöneticilerin bir süredir Edu'yu transfer etmeyi planladıkları belirlendi. Brezilyalı oyuncu için Sarı-Lacivertli kulübün kapısını çalmaya hazırlanan Lille'nin cazip bir teklif sunacağı öne sürülürken girişimlere başlandı.

MALDONADO'YA ÇİFTE KANCA

F.Bahçe'yle sözleşmesi dolan Maldonado, Fransız kulüpleriyle görüşüyor. Daha önce Palmeiras'la temas halinde olduğu söylenen Şilili yıldıza Fransız kulübü Monaco ve Marsilya'nın talip olduğu öğrenildi. Bu iki kulübün tecrübeli futbolcuyu her an renklerine bağlayabileceği öne sürüldü.

GURBETTE ŞENLİK VAR
F.Bahçe'de neşeli idman. Sarı-Lacivertliler çift antrenman yaparken Koch herkesi güldürdü. İdman başında Semih ve Önder'le takıma çikolata dağıttıran Alman hoca çalışma sonunda, "Telgrafın telleri" şarkısının müziğiyle tempo tuttu.
BİZE ULAŞIN ; ;