Söz vermiyorum

17.07.2009 Cuma

Beşiktaş'ın hocası, Demirören'in, "2012-2013 Sezonu'nun sonuna kadar ipi biz göğüsleyeceğiz" demesinin başkanı bağlayacağını vurgulayarak, "Ben uzun vadeli değil tek tek düşünürüm" dedi

Mustafa Denizli'den şaşırtan açıklama... Beşiktaş Teknik Direktörü Başkan Yıldırım Demirören'in 5 yıl şampiyonluk sözü vermesiyle ilgili olarak, "Bu söz bana değil başkana ait" dedi. Tecrübeli hoca, "Başkanımızın kendi yaptığı değerlendirmeye saygı duyuyorum. Ancak ben tıpkı tek senelik sözleşme yaptığım gibi sezonları tek tek düşünürüm" diye konuştu.

İSTİKLAL'LE MAÇ

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, İran'ın İstiklal takımıyla yeni formaların mağazada satılmaya başlamaması nedeniyle şu anda oynayamadıklarını söyledi. Tecrübeli hoca, "Lig başladıktan 2-3 hafta sonra İstiklal'le oynayabiliriz. Şu anda bu konuda çalışmalarımız var. Umarım bu maç gerçekleşir" dedi.

FERRARI'YE NAZAR DEĞDİ

Beşiktaş'ın dünkü idmanında Zapotocny göz doldurdu. Sabahki antrenmanda çift kalede 2 gol atan Çek oyuncu kendisini göndermek isteyenlere de en güzel cevabı verdi. Gribal enfeksiyon geçiren Ferrari serum takıldığı için antrenmana çıkmadı. Sol ayak tarak kemiğinde ödem oluşan Sivok da çalışmada yer almadı. Bobo ve Ekrem ise üst sahada koşu yaptı.

BEŞİKTAŞ'A GELEBİLİRİM

Beşiktaş orta sahaya kaliteli bir yabancı arayışlarını sürdürürken Barcelona'nın İzlandalı yıldızı Gudjohnsen, Siyah- Beyazlı takıma gelebileceğini söyledi. Katalan ekibinde forma şansı yok denecek kadar az olan tecrübeli futbolcu menajerler aracılığıyla gönderdiği mesajda, "Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceği için tercih nedenim olabilir" ifadesini kullandı.

BATUHAN İÇİN SON DÖNEMEÇ

Beşiktaş'ta Batuhan'ın durumu belirsizliğini koruyor. Hollanda'nın PSV takımı dahil birçok takımın transfer listesinde olan genç starın durumu netleşmedi. Yönetimin Mustafa Denizli'nin istemediği Batuhan hakkında son kararı pazartesi vermesi bekleniyor.

TELLO RAHATLADI
Takımda ücret dengesizliği olduğu gerekçesiyle kazan kaldıran ve yıllık ücretinin 2 katına çıkarılmasını talep eden Tello'ya yeniden bir ayarlama yapılacağı öğrenildi. Mustafa Denizli'nin araya girip güvence vermesiyle rahatlayan Şili'li yıldızın yıllık ücretinin 1.7 milyon Euro olacağı belirlendi.
BİZE ULAŞIN