Sheva'ya çılgın teklif

25.07.2009 Cumartesi

Sarı-Lacivertli yönetim, Chelsea'den ayrılması an meselesi olan Ukraynalı golcü için her türlü fedakarlığı yapıyor İngiliz kulübüyle büyük ölçüde anlaşan Fenerbahçe, Shevchenko'ya da 3 yıl için 18 milyon Euro'luk teklif yaptı

Fenerbahçe'de her yol Shevchenko'ya çıkıyor... Neredeyse her gün Sarı- Lecivertli yönetimle Ukraynalı yıldızın flörtüne yer veren İngiliz basını dün de ortaya müthiş bir iddia attı. Gazeteler, Fenerbahçeli yöneticilerin Shevchenko'yla geçtiğimiz günlerde yeniden masaya oturduğunu ve yıllık 6 milyon Euro'luk baş döndürücü bir teklif yaptığını yazdı. 3 yıllık sözleşme öneren Sarı-Lacivertliler için tecrübeli yıldızın transfer maliyeti tam 18 milyon Euro'yu buluyor.

DINAMO KIEV VAZGEÇTİ

Daha önce Chelsea Kulübü'yle Shevchenko'nun bonservisi için 4.5 milyon Euro'ya anlaşan Fenerbahçe'nin önümüzdeki hafta Ukraynalı yıldızı da ikna edebileceği ifade ediliyor. İngiliz basını, Chelsea Teknik Direktörü Carlo Ancelotti'nin kadroda görmek istemediği Shevchenko'nun Ada'da kalmasının mümkün olmadığını ve Fenerbahçe'ye her an 'evet' diyebileceğini de yazdı. Tecrübeli golcüyü isteyen eski kulübü Dinamo Kiev'in ise yüksek maliyetler nedeniyle transferden vazgeçtiği ifade ediliyor.

GÖKHAN'A ADA KANCASI
Geçtiğimiz transfer döneminde de birçok takımdan teklif alan Fenerbahçeli Gökhan Gönül'ün talipleri bitmiyor... Yıldız futbolcuya son alarak İngiliz Aston Villa'nın teklif yapmaya hazırlandığı öğrenildi. Fakat F.Bahçe yönetimi, Gökhan'ı satmak istemiyor.
BİZE ULAŞIN