Deco'dan iyi haber

31.07.2009 Cuma

Chelsea, Milan'ın yıldızı Pirlo'yu aldığı takdirde Deco'yu Beşiktaş'a verebileceğini açıkladı Bu transfer gerçekleşir gerçekleşmez Siyah-Beyazlılar İngiliz kulübünün kapısını çalacak

Delgado'nun yerine 10 numara özelliklerine sahip bir futbolcu arayan Beşiktaş'a umut ışığı belirdi. Bir süredir Chelsea'nin Portekizli yıldızı Deco'yu kiralamak için yoğun bir uğraş veren Siyah-Beyazlılar, İngiliz kulübünden gelen haberle bu futbolcu için umutlandı.

GÖZLER PIRLO'DA

Chelsea Teknik Direktörü Ancelotti'nin çok istediği Milan'ın yıldız oyuncusu Pirlo'nun alınması durumunda Deco'yu bırakabileceğini açıkladı. Bu gelişmeden sonra Beşiktaş Yönetimi, Chelsea'den gelecek habere odaklandı. İngiliz kulübü Pirlo'yu alır almaz Beşiktaş Deco için yeniden girişimde bulunacak.

SÜPER KUPA BİZİM OLUR
Beşiktaş'ın Slovak futbolcusu Holosko, Süper Kupa'yı kazanacaklarını dile getirdi. Siyah- Beyazlı oyuncu, "Sezonun ilk kupasını müzemize götüreceğimize inanıyorum" ifadesini kullandı.

VE ÖZLENEN BOBO HUZURUNUZDA
Hazırlık kampında moralsiz bir görüntü çizen ve oynanan özel maçlarda sürekli eleştirilen Bobo, Porto maçıyla eski günlerine döndüğünün müjdesini verdi. Transfer söylentileri nedeniyle iyi oynamadığı için eleştirilen Brezilyalı golcünün Portekiz ekibi karşısında gösterdiği performans alkışlandı. Yönetimin Bobo'yu satmaktan vazgeçtiği öğrenildi.

SİLAHIMIZ TEMPO
Mustafa Denizli, Barış Kupası maçlarının kendileri için iyi bir tecrübe olduğunu söyledi. Beşiktaş'ın hocası, "Porto ve Lyon gibi takımlar Şampiyonlar Ligi'nde de bizim karşımıza çıkabilir. Yeni sezonda 90 dakika tempolu oynayan bir Beşiktaş izleyeceğiz" ifadesini kullandı.

ÇİZGİMİZDEN MEMNUNUM
Nihat'ın arkadaşlarına oranla geriden geldiğini vurgulayan Denizli, "Oynadığı süre içinde çok iyi savunma koşusu yaptı. Şu anda bulunduğumuz çizgiden memnunum. Bu sezon 3 kulvarda da iddialıyız" dedi.
BİZE ULAŞIN