Ve Güiza kaldı

31.07.2009 Cuma

F.Bahçe'nin İspanyol golcüsü Güiza'nın Honved'e karşı hat-trick yapması yüzleri güldürdü. Asbaşkan Nihat Özdemir, "Zaten satmayacaktık, artık hiç olmaz" dedi

F.Bahçe, geçen sezonun en çok eleştirilen isimlerinin başında gelen İspanyol golcü Dainel Güiza'yla yola devam ediyor. İspanyol oyuncunun attığı 3 golün yanı sıra ortaya koyduğu futbol hem teknik heyetin hem de yönetimin yüzünü güldürürken Asbaşkan Nihat Özdemir, "Güiza'nın bu performansı yakalayacağını biliyorduk. Hiç bir zaman satmayı düşünmedik. Artık hiç olmaz" dedi.

FRANSIZLAR ÇOK ISRARCI
Sarı-Lacivertliler'de Güiza ile ilgili bu gelişmeler yaşanırken, Fransız ekibi Lyon'dan sonra Marsilya'nın da İspanyol golcüye talip olduğu kaydedildi. Fransız L'Equipe Gazetesi dünkü sayısında yer alan haberinde Marsilya'nın Güiza'ya yıllık 4 milyon Euro önerdiğini iddia etti. Fransız kulüpleri Güiza için birbirleriyle yarışırken, golcünün Avrupa Kupası maçında oynaması transferi zora sokuyor.

HEDEFİM KRALLIK VE ŞAMPİYONLUK
Bu sezon göstereceği performans merakla beklenen Güiza, Daum yönetimindeki ilk resmi maçta coştu. Honved karşısında hat-trick yapan İspanyol yıldız, gözünün krallık ve şampiyonlukta olduğunu söyledi. Güiza, "Takımım ve benim için bu daha başlangıç. Taraftarın artan desteğiyle tüm sorunları aştım" diye konuştu.

TARAFTARLARIN İLGİSİ BÜYÜKTÜ

F.Bahçeli taraftarlar tatil dönemi olmasına rağmen Honved maçına çok büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık 45 bin Sarı-Laciverti taraftar, 5 gollü galibiyete Saracoğlu'nda şahitlik etti.

VE EDU İÇİN KARAR GÜNÜ
F.Bahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Edu, dün ülkesinden döndü ve Honved maçını Saraçoğlu Stadı'nda izledi. Sakatlığı nedeniyle sözleşmesinin fesh edilmesi gündemdeki Edu bugün sağlık kontrolünden geçecek ve durumu netlik kazanacak.
BİZE ULAŞIN