Sevinçle bekliyoruz

01.08.2009 Cumartesi

Dün bir basın toplantısı düzenleyen F.Bahçe Teknik Direktörü Daum, "Büyük bir sevinçle Beşiktaş ile oynayacağımız Süper Kupa finalini bekliyoruz. En önemli kozumuz pres. Defansı iyi yaparsak hücumu da iyi yaparız" dedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum dün Swiss Hotel'de Emre Belözoğlu ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi. Büyük bir sevinçle Süper Kupa finalini beklediklerini söyleyen Daum, "Bunun bir futbol şenliği olmasını diliyorum. Beşiktaş'ın hocası Mustafa Denizli benim arkadaşım ve onunla tekrar görüşeceğim için çok sevinçliyim" dedi. Daum, başta Demirören olmak üzere Beşiktaş camiası ile karşılaşmaktan mutlu olduğunu da ifade etti.

2 KANADI DA KULLANMAK İSTİYORUZ
Beşiktaş'ın UEFA'da karşılaştıkları Honved'den çok daha güçlü bir takım olduğunu söyleyen Daum, şöyle devam etti: "Geçmişte bizim defansımız çok iyiydi. Ofanstaki oyuncuların daha iyi oynamasını sağlıyorlardı. Defansa önem veriyoruz. Ne kadar iyi defans yaparsak o kadar iyi hücum ederiz. Pres bizim kozumuz olacak. Honved maçında sağ kanadı iyi kullandık. Ama hedefim 2 kanadı da kullanmak."

ROBERTO CARLOS "BİR" TANEDİR!
Toplantıda Carlos'un sakatlığına da değinen Daum, "Carlos 1 tanedir. Sağlık ekibimiz onunla 24 saat ilgileniyor. Sakatlığı süren Edu da yarın oynamayacak. Ona da geçmiş olsun diyorum" dedi.

YA VEDERSON YA DA DEIVID
Perşembe günü Honved ile oynanan maçta arka adalesinden sakatlanan Roberto Carlos'un formasına 2 aday var. Daum, ya Honved maçında olduğu gibi Deivid'i oynatıp, Dos Santos'u sol belke çekecek, ya da Dos Santos'u yerinde bırakıp sol beke Vederson'u koyacak. Alman teknik adamın kesin kararını bugün öğle saatlerinde vereceği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN