Young Boys geçit vermez

02.08.2009 Pazar

İsviçre Ligi'nde yaptığı 3 maçta tam 7 puan toplayıp ligin zirvesine kurulan Young Boys kendi sahasında Grasshoppers'a acımayacak

324 Yonug Boys- Grasshoppers (1) 1.45 İsviçre Ligi'nde şu ana kadar 3 maç yapan Young Boys, tozu dumana katıyor. Henüz yenilgi yüzü görmeyen ekip topladığı 7 puanla ligin zirvesine kuruldu. Grasshoppers ise eski performansından çok uzakta. Formunun zirvesinde olan Young Boys kendi evinde geçit vermez.

341 Brondby-Midtjyland (1) 1.55 Danimarka'da şu ana kadar galibiyet elde edemeyen Brondby için artık kazanma vakti geldi. Kendi evinde yapacağı maçta 3 puanla tanışarak hem taraftarlarını sevindirmek hem de tabir yerindeyse lige geri dönüş yapmak isteyen Brondby kadro olarak rakibinden üstün. Vasatı aşamayan Midtjyland'ı yenecektir.

359 Göteborg- Hacken (1) 1.35 İsveç'te eski günlerine dönmek isteyen Göteborg, ligde kendi evindeki performansıyla rakiplerine aman vermiyor. İç sahada 8 maçta 24 puan toplayan ekip, hafta içi Avrupa'da Hapoel karşısında yaşadığı hayal kırıklığının acısını beklenileni vermekten uzak olan Hacken karşısında çıkaracaktır. Kuponlara 1 yazmakta fayda görüyorum.

371 Shamrock- Derry City (1) 1.90 İrlanda'da lider Bohemian'ın en yakın takipçisi olan Shamrock puan farkını azaltmak en azından açılmasını engellemek istiyor. Bunu yapabilecek kalitede ve güçte bir kadroları var. İç sahada oynayacak olmaları da onlar adına önemli bir avantaj. Shamrock'un bu karşılaşmadan galibiyet çıkaracağına inanıyorum.
BİZE ULAŞIN