Fenerbahçe soldan soldan

03.08.2009 Pazartesi

Santos ile birlikte sürekli olarak sol kanadı kullandı F.Bahçe golü sağ kanattan bulmasına rağmen, Vederson ve Dos Santos ile birlikte sürekli olarak sol kanadı kullandı

Fenerbahçe, Roberto Carlos'un yokliğuna rağmen, dün gece hücumlarda sürekli olarak sol kanadı kullandı. Özellikle Vederson'un sürpriz çıkışlarıyla Beşiktaş'ın sağ kanadına zor anlar yaşatan Sarı-Lacivertli ekibin golü sağ kanattan bulması ise ilginçti.

DOS SANTOS ORTA ŞEKER!
Orta sahanın solunda yer alan Dos Santos'un ise kalitesine rağmen, takıma uyum için zamana ihtiyacı olduğu gözlendi. Zaman zaman klasını gösteren Brezilyalı yıldız, Vederson'un her desteğinde ceza sahasına hareketlenip Güiza'ya destek oldu.

BILICA SINIFI GEÇTİ
Futbol otoriteleri Fenerbahçe'nin savunmanın göbeğinde sorun yaşadığı konusunda hemfikir olurlarken, Bilica'nın dün geceki performansı büyük beğeni topladı. İkili mücadelelerde müthiş ber başarı kaydeden Brezilyalı futbolcu hava toplarında da geçit vermedi. Brezilyalı yıldız, maçın başında Yusuf'a yaptığı hareket için "Faul yoktu. Karar doğruydu" dedi.

MEHMET TOPUZ FİRARDA
Sezonun en olaylı transferi olan Mehmet Topuz, adalesinde sertleşme yaşadığı gerekçesiyle dün gece Süper Kupa finalinde F.Bahçe'nin 18 kişilik kadrosunda yer almadı. Bu durum yıldız futbolcunun Beşiktaş taraftarından tepki görmemesi için oynatıldığı şeklinde spekülasyonlara neden oldu. Topuz'un bugün idmanda yer alması bekleniyor.
BİZE ULAŞIN