Derbiyi unutun Belediye'ye bakın

04.08.2009 Salı

Denizli, Süper Kupa'yı kaybetmelerinin önemli olmadığını belirterek, "Şimdi sadece ligdeki ilk maçımızı düşünüyoruz" dedi

Mustafa Denizli, Süper Kupa'yı kaybetmelerinin karalar bağlayacak bir durum olmadığını söyledi. Beşiktaş Teknik Direktörü, "Elbette bu kupayı isterdik ama olmadı. Şu anda sadece Büyükşehir ile oynayacağımız ilk lig maçına odaklanacağız. Rakibimizi Olimpiyat Stadı'nda bugüne kadar yenemediğimiz bir gerçek. Ancak bu kez şeytanın bacağını kırarak iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ümitsizliğe kapılacak bir durum yok" dedi.

ÇÖKÜŞE UĞRAMAYIZ
Futbolcularının yeniden şampiyonluğu kazanacak kapasitede olduğunu vurgulayan Mustafa Denizli, "Biz bir yenilgiyle çöküşe uğrayacak bir takım değiliz. Kaldı ki oynanan futboldan çok memnunum. Penaltı golüne kadar maçın inisiyatifi bizim elimizdeydi. Ancak golden sonra oyun planlarımız bozuldu" diye konuştu. Tecrübeli hoca lige 3 puanla başladıkları takdirde bunun kendileri için büyük moral olacağını sözlerine ekledi.

DİZLERİM TİTREDİ!
Beşiktaş'ın yeni transferi İsmail Köybaşı, Fenerbahçe maçında çok heyecanlandığını söyledi. Siyah- Beyazlı oyuncu, "Derbilerin havası hakikaten bir başka oluyor. Özellikle maçın başlarında dizlerimin titrediğini hissettim. Hata yapma korkusu insanı olumsuz yönde etkiliyor" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN