Şampiyonluk duası

04.08.2009 Salı

Sarı-Kırmızılı takımın Fildişili yıldızı Müslüman bir ülkede Avrupa çapında bir takıma geldiği için çok mutlu olduğunu ifade etti. Keita, Rijkaard için "Adı yeter" yorumu yaparken Elano için de"Süper yetenek" dedi

G.Saray'ın Fildişili yıldızı Abdul Kader Keita Şenlikköy Camii'nde namaz kılarken arkadaşımız Süleyman Gültekin tarafından görüntülendi. Sarı-Kırmızılı oyuncu camide Galatasaray'ın şampiyonluğu için namaz kılıp dua ettiğini söyleyerek, "Müslüman bir ülkede Avrupa çapında bir takıma geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "Burada şampiyonluk ve başarılar kazanmak için Allah'a dua ettim. Umarım kabul olur" diye konuştu.

'KADERE İNANIRIM' DEMİŞTİ
Keita camiide yaptığı açıklamada Rijkaard için, "Adı yeter" yorumu yaparken yeni transfer Elano'yu ise, "Süper yetenek" olarak tanımladı. Keita daha önce G.Saray TV'ye verdiği demeçte, "Ben kadere inanırım. Bütün iyiliklerin Allah tarafından geldiğini düşünürüm. Bir gol attığımda o golü Allah'ın attırdığını düşünürüm. Şimdi bana kaderim ne gösterecek göreceğiz. Ama her şeyden önce iyi çalışmak zorundayım" demişti.

TRANSFERLER ASLA BİTMEZ
Rijkaard'dan transfer sinyali... Galatasaray Teknik Direktörü şimdiye kadar iyi bir takım kurduklarını ve Sarı-Kırmızılı yöneticilerin takımı güçlendirmek için çalışmaların devam ettiğini söyledi. Hollandalı hoca son olarak transfer ettikleri Elano Blumer'in çok iyi bir futbolcu olduğunu vurgulayarak, "Yöneticilerimize böyle bir futbolcuyu kadroya kattıkları için teşekkür ediyorum. Gerçekten çok önemli bir oyuncuyu aldık" diye konuştu.

GS MOBİLE İÇİN TARAFTARA ÇAĞRI
Galatasaray Teknik Direktörü Rijkaard ve bazı futbolcular GS Mobile hatları için düzenlenen törene katıldı. Rijkaard taraftara GS Mobile alma çağrısında bulundu. Tanıtıma Keita, Franco, Elano'nun yanı sıra Hollandalı teknik adamın yardımcısı Neeskens ve Galatasaray İletişim Direktörü Hakan Aydınol da katıldı.
BİZE ULAŞIN