Sekiz Aslan yolcu

04.08.2009 Salı

Hollandalı çalıştırıcı, bazı futbolcuların kiralık bazılarının ise bonservisli olarak verilmesi için talimat verdi... Gönderilecek olan futbolcular arasında Nonda, Volkan Yaman ve Emre Çolak da bulunuyor

Sezonun başlamasına 2 gün kala G.Saray'da bir taraftan yeni futbolcular transfer edilirken diğer taraftan ise şişen kadro tırpanlanmaya başlandı. Frank Rijkaard, 33 kişilik kadronun 25'e indirilmesi için talimat verdi. Alparslan'ı Ankaragücü'ne, Erhan Şüntürk'ü ise Diyarbakırspor'a kiralayan Cimbom, Emre Çolak, Semih Kaya, Serkan Çalık ve Yaser için gelen tekliflere göre bazılarını kiralık bazılarını ise bonservisi ile verecek.

NONDA DA LİSTEDE!

Yabancı bir forvet transferi gerçekleştirmek üzere olan G.Saray Yönetimi, bunun için Nonda'yı gözden çıkardı. Hollandalı hocanın bir türlü gözüne giremeyen Volkan Yaman'ın da gönderilecekler listesinde olduğu öğrenildi. Alt yapıdan bir tek Serdar Eyilik'in kadroda tutulacağı öğrenildi.

RIJKAARD TERÖR ESTİRDİ!
4-1'in rövanşında Netanya'yı ağırlayacak olan G.Saray bu maçın hazırlıklarını sürdürürken sabahki idmanda Rijkaard fırtınası esti. Futbolcuları biraz isteksiz gören Hollandalı hoca, idmanı yarıda keserek "Bu nasıl çalışma. Biraz hareketli olun. 5 dakikada düzelmeyen futbolcuyu hemen idmandan kovarım" diyerek göz dağı verdi. Akşamki çalışmada futbolcular oldukça hırslı göründü.

ELANO ANTEP'E
UEFA'da ismi yer almadığı için yarınki Netanya maçını tribünden seyredecek olan Galatasaray'ın flaş transferi Elano'nun ligin ilk maçı olan Gaziantepspor'un maç kadrosuna dahil edileceği öğrenildi. İdman eksiğini kapatmak için her gün çift idman yapan Brezilyalı yıldız, Gaziantepspor maçında oynamasa bile 18 kişilik maç kadrosuna dahil edilecek. Rijkaard'ın maçın gidişatına göre Sambacı'yı sahaya sürmesi bekleniyor.

KULÜBÜMLE GÖRÜŞÜN!
Galatasaray'ın borçlarını ödemesi üzerine mukavelesi sezon sonuna kadar devam eden Necati Ateş, kendisine talip olan kulüplere Sarı-Kırmızılı kulübü muhatap gösterdi. Ateş, ''Beni isteyen kulüpler, Galatasaray ile anlaşmalı. Başka türlü anlaşma zemini artık yok. Kulübüm ne derse o olacak. Ben de onların söyledikleri doğrultusunda hareket edeceğim. Sanırım 1 hafta içinde bir anlaşma olur'' dedi.
BİZE ULAŞIN