10 numara geliyor

06.08.2009 Perşembe

Siyah-Beyazlılar'ın uzun zamandır bekledikleri haber asbaşkan Levent Erdoğan'dan geldi. Demirören'in yurtdışında olduğunu belirten Erdoğan, "10 numara transferi bitiyor" dedi

Beşiktaşlılar'ın uzun süreden beri bekledikleri haber asbaşkan Levent Erdoğan'dan geldi. Muğla 1903 Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen gecede konuşan Erdoğan, "Başkanımız sayın Yıldırım Demirören şu anda Avrupa'da bulunuyor. İhtiyacımız olan 10 numara için görüşmeler tüm hızıyla sürüyor. Kimsenin merakı olmasın. Beşiktaş 10 numara transferini en kısa zamanda bitirecek" diye konuştu. Beşiktaşlılar'ın uzun süreden beri bekledikleri haber asbaşkan Levent Erdoğan'dan geldi. Muğla 1903 Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen gecede konuşan Erdoğan, "Başkanımız sayın Yıldırım Demirören şu anda Avrupa'da bulunuyor. İhtiyacımız olan 10 numara için görüşmeler tüm hızıyla sürüyor. Kimsenin merakı olmasın. Beşiktaş 10 numara transferini en kısa zamanda bitirecek" diye konuştu.

ŞİMDİ ROTA DOS SANTOS
Fenerbahçe ile oynanan Süper Kupa maçının ardından yurt dışına çıkan Yıldırım Demirören'in doğrudan İngiltere'ye geçtiği kaydedildi. Chelsea yetkilileriyle Deco için masaya oturan Demirören'in 5 milyon Euro önerdiği, ancak Deco'nun Inter'e sıcak baktığı kaydedildi. Bu gelişme üzerine başkan rotasını Tottenham'da oynayan Giovani Dos Santos'a çevirdi.

BATUHAN'A SAHİP ÇIKIN
Beşiktaş camiasının etkili isimlerinden Sinan Vardar, Siyah-Beyazlı yönetim ve teknik heyeti Batuhan konusunda uyardı. Gaziantep'le anlaşamayarak geri dönen genç oyuncuya sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Vardar, "Sadece ülkemizde değil, tüm dünya Batuhan tarzı santrforlar ararken, Beşiktaş böyle bir yeteneği yok saymamalıdır. Başkan Demirören ve teknik direktör Denizli Batuhan'a sahip çıkmalı. Sonra çok pişman oluruz" diye konuştu.

KARTAL EKSİK ÇALIŞTI
Ligde yarın sezonun açılış maçında Belediye ile karşılaşacak Beşiktaş hazırlıklarını dün sürdürürken sakatlıkları devam eden Serdar Özkan, İbrahim Toraman, Ekrem Dağ ve Yusuf Şimşek ayrı çalıştı. Yusuf'un oynama ihtimalinin arttığı ifade edildi.

TEK FORVET MERT NOBRE
Teknik Direktör Mustafa Denizli, yarınki Belediye maçının kadrosunu şekillendirmeye başladı. Deneyimli teknik adam Nobre'yi tek forvet olarak sahaya sürmeyi planlıyor. Nobre'nin arkasında ise Tello, Holosko, Nihat ya da Yusuf ikilisinden biri görev alacak.

RÜŞTÜ: KÜFÜR ETTİM AMA!
F.Bahçe ile oynanan Süper Kupa maçı sonrası hakem Yunus Yıldırım'a küfür ettiği gerekçesiyle PFDK'ya sevkedilen Beşiktaş'ın başarılı kalecisi Rüştü kendini savundu. Siyah-Beyazlı eldiven, "Küfür ettim ama bu hakeme karşı değildi. Futbolcu psikolojisine göre maç sonrası küfür etmek normaldir" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN