Son Kartal Yıldıray

08.08.2009 Cumartesi

Başkan Yıldırım Demirören Almanya'ya giderek transfere son noktayı koyacak. Yıldıray Baştürk ve kulübü Stuttgart ile el sıkışan Beşiktaş bugün milli oyuncuya imza attıracak

Orta alana oyuncu arayışlarını sürdüren Beşiktaş aradığı ismi sonunda buldu. Siyah-Beyazlılar, Stuttgart'ın Türk oyuncusu Yıldıray Baştürk'le anlaşmaya vardı. Arjantinli Matias Delgado'nun sözleşmesini askıya almaması nedeniyle yabancı kontenjanını açamayan ve rotasını mecburen yerliye çeviren Beşiktaş, 31 yaşındaki oyuncu ve kulübüyle her konuda anlaşma sağladı. Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin de Yıldıray'a onay verdiği kaydedildi.

ALTERNATİF DE HAZIRDA

Geçtiğimiz günlerde İngiltere'ye geçerek Chelsea'li Deco ve Tottenham'lı Dos Santos için nabız yoklayan ancak aradığını bulamayan Başkan Yıldırım Demirören gizlice Almanya'ya geçerek Yıldıray transferini bitirdi. Demirören, bugün Almanya'ya giderek Yıldıray'a imza attıracak. Siyah- Beyazlılar Huracan'ın 19 yaşındaki genç yıldızı Matias de Federico'yu da gündeme aldı. Delgado ikna edilirse Federico bitirilecek.
BİZE ULAŞIN